Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Jak mogę zamieścić ogłoszenia sprzedaży produktów na SoloStocks?

Możesz aktualizować Twoje ogłoszenia na portalu SoloStocks w łatwy i szybki sposób, niezależnie od rodzaju sprzedawanych produktów. Oferujemy tzry rozwiązania, które pomogą Ci zamieścić Twój katalog. Wybierz to, które najlepiej spełnia Twoje potrzeby.
Który sposób zamieszczania ogłoszeń jest dla Ciebie najlepszy? Sprawdź to
1 Ile produktów posiadasz?
2 Ile aktywnych online produktów posiadasz?
3 Zalecamy:

Más información
Zalecane Zamieść ogłoszenia sprzedaży produktu z SoloStocks
Jest to bardzo szybki sposób, który pozwala na zamieszczenie indywidualnego opisu każdego produktu. Zmiany zostaną uwzględnione w serwisie SoloStocks w sposób natychmiastowy. Kliknij w odnośnik Zamieść ogłoszenie sprzedaży produktu widoczny na stronie. Wpisz dane dotyczące produktu, opisz warunki sprzedaży, dołącz zdjęć oraz opcjonalnie filmik wideo i gotowe!

Zalecane dla katalogów mniejszych niż 50 produktów

Zamieść teraz
Zalecane Zamieść ogłoszenia sprzedaży wszystkich Twoich produktów za pomocą arkusza Excel
Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie intuicyjny formularz Excel. Ściągnij go z Twojego menu użytkownika i zapomnij o zamieszczaniu kolejnych ogłoszeń pojedynczych produktów. Zamieść wszystkie informacje w jednym pliku, który pozwoli Ci na wygodę i zamieszczanie ogłoszeń za pomocą pojedynczego kliknięcia w Twoim menu użytkownika.

Zalecane dla katalogów mniejszych niż 2 000 produktów

Zalecane Zamieść ogłoszenia sprzedaży Twoich produktów za pomocą XML
Jeśli masz sklep internetowy lub posiadasz katalog cyfrowy, skończyły się trudności związane z ich żmudną aktualizacją na portalu SoloStocks. Sprawdź, w jaki sposób możesz wysłać nam informacje dot. Twoich produktów zawarte w pliku XML. Ponadto, jeśli tak zdecydujesz, możesz zsynchronizować aktualizację Twoich ogłoszeń na portalu SoloStocks po każdej wprowadzonej do nich zmianie.

Zalecane dla katalogów większych niż 2 000 produktów

Więcej informacji