Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Narzuta bawełniana TROPIK 180x230 Single size (BC 01)

Bawełniane rajstopki niemowlęce 012/IDN-01

Bawełniane rajstopki dla Twojego słoneczka.
Zewnętrzny dostawca
Producent z sektora Odzież w śląskie
14,99 zł /jdn
Napisz e-mail

Rackmatic single 1U Panel fairlead (RR15)

Panel fairlead that performs two functions: - Pass wires from the inside out, as the black metal plate has four slots. - Management and cable attachment horizontally, as has 5 plastic rings black,...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
51,47 zł /jdn
Napisz e-mail

Cruzan single barrel añejo 40% vol

El ron Cruzan Single Barrel se produce en Islas Vírgenes. Este ron añejo y premium tiene un grado de alcohol de 40%. La destilería Cruzan envejece el ron unos por 12 años antes de ser embotellado....
Zewnętrzny dostawca
Dystrybutor detaliczny z sektora Żywność w Barcelona
113,65 zł /jdn
Napisz e-mail

Jack daniel's single barrel 45% vol

El Single Barrel se madura en áreas seleccionadas del almacén, lo que hace que su color y su sabor sean aún más intensos. Este whisky fuerte y con un sabor atrevido tiene notas de roble tostado,...
Zewnętrzny dostawca
Dystrybutor detaliczny z sektora Żywność w Barcelona
157,80 zł /jdn
Napisz e-mail

Fiber optic single-mode Converter 100 Mbps 20Km SC to RJ45 (UF02-0002)

Fast Ethernet Converter 100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optic complying with the rules 802.3, 802.3u 802.3x. Connector has UTP/STP RJ45 for 100Base-TX (auto MDI/MDIX) and SC connector for the port...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
225,58 zł /jdn
Napisz e-mail

Czapka 01-3

Czapka wykonana w 100% z włókien bawełnianych. Wszystkie modele czapek posiadają regulację w postaci: paska, rzepu bądź ściągacza. Rozmiar uniwersalny, obwód ok 58 cm
Zewnętrzny dostawca
Producent z sektora Odzież w śląskie
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Czapka 01-2

Czapka wykonana w 100% z włókien bawełnianych. Wszystkie modele czapek posiadają regulację w postaci: paska, rzepu bądź ściągacza. Rozmiar uniwersalny, obwód ok 58 cm
Zewnętrzny dostawca
Producent z sektora Odzież w śląskie
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Electronic queue management Your Turn 2 character (code 01) (ST01)

System people queuing through an electronic system "turn ". Complete kit consisting of 2-digit display and a wireless push button that advances the counter. Thus, it addresses one by one,...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
720,11 zł /jdn
Napisz e-mail

Nº2 dulce victoria ordoñez b 01

Vista: Color amarillo. Brillante. Nariz: Fresco e intenso, con notas de manzana recién pelada, cáscara de naranja, polen y hierbas aromáticas. Boca: Concentrado, algo graso y refrescante. Se...
Zewnętrzny dostawca
Dystrybutor detaliczny z sektora Żywność w Barcelona
123,22 zł /jdn
Napisz e-mail

Support keyboard mouse computer screen wall with single arm (OM31)

Wall mount display, keyboard/mouse and computer box. This is a rail that attaches to the wall and on which the support is mounted computer, the tray for the keyboard/mouse support and screen TVs....
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
1 097,34 zł /jdn
Napisz e-mail

Rękawice ochronne przy zagrożeniach mechanicznych - STD 01-114

Elastyczna rękawica przylega do dłoni zapewniając wygodę i sprawność. Wyściółka z czystej bawełny i impregnowana apretura zapewnia komfort i przewiewność w czasie pracy. Lepsze od bawełny dzięki...
Zewnętrzny dostawca
Hurtownik z sektora Odzież w mazowieckie
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Passive Extender tcp/ip for RG59 coaxial IP01-01 (SJ04)

Extensor signal passive Ethernet TCP/IP through RG59 cable. Each of these modules has RJ45 female and BNC-Female connectors. If available two modules of this reference, they are interconnected by...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
166,18 zł /jdn
Napisz e-mail

Locke's pure pot still single malt 8 y ceramica 40% vol

Doble destilado en alambiques tradicionales, Locke's 8 años se hace de whiskies irlandeses de entre ocho y diez años. Suave, de cuerpo medio, con un montón de carácter de alambique, es bien...
Zewnętrzny dostawca
Dystrybutor detaliczny z sektora Żywność w Barcelona
171,01 zł /jdn
Napisz e-mail

Optical Fiber Converter 1000 Mbps single mode 20Km SC to RJ45 (UF33)

Converter 1000Base-TX (RJ45 UTP) to 1000Base-LX (SC fiber optic connector). Complies with IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE IEEE 1000Base-T and 1000Base-LX. Operational fiber SM (Single-Mode) which...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
852,20 zł /jdn
Napisz e-mail

Optical Fiber Converter 1000 Mbps single mode 10Km SC to RJ45 (UF32)

Converter 1000Base-TX (RJ45 UTP) to 1000Base-LX (SC fiber optic connector). Complies with IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE IEEE 1000Base-T and 1000Base-LX. Operational fiber SM (Single-Mode) which...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
841,63 zł /jdn
Napisz e-mail

Converter 100 Mbps fiber optic single-mode 40Km SC to RJ45 (UF03)

Fast Ethernet Converter 100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optic complying with the rules 802.3, 802.3u 802.3x. Connector has UTP/STP RJ45 for 100Base-TX (auto MDI/MDIX) and SC connector for the port...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
250,63 zł /jdn
Napisz e-mail

Audio hdmi Extender ir usb RS232 Cable utp Cat.6 Cat.5e and single receiver

HDMI signal extender video, stereo (IN/OUT) Analog audio, USB, RS232 serial and infrared signal (IR). It consists of two modules that are interconnected via Cat.5e or Cat.6 cable. It allowed to...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
1 107,86 zł /jdn
Napisz e-mail

Macallan 18 fine oak 43% vol

Rareza, ya no se elaboran botellas como estas... Productor: THE MACALLAN Características: Destilados Whisky Single malt País: Scotland
Zewnętrzny dostawca
Dystrybutor detaliczny z sektora Żywność w Barcelona
1 287,21 zł /jdn
Napisz e-mail

Edid emulator for dvi model EE01D (HK02)

EDID emulator for DVI port. EDID stands for Extended Display Indentification Data. EDID specifies important information on the image such as color, size, frequency, etc. This is a device that can...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
609,32 zł /jdn
Napisz e-mail

Multiplier 2-port DVI video (UN21)

Multiplier VGA/SVGA/XGA/SXGA/UXGA video from a (1 x DVI-I-Female) input provides two outputs (2 x DVI-I-Female). Although the connectors are DVI-I only work with DVI-D digital signal. Supports...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
321,28 zł /jdn
Napisz e-mail
Zamieść Twoje ogłoszenia tutaj Chcesz dowiedzieć się więcej?
Czas dostawy: 2 dni Produkt niedostępny
Opis produktu

Narzuta bawełniana TROPIK 180x230 Single size (BC 01)

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 3174589
Jednobarwna, bawełniana narzuta żakardowa firmy TROPIK. Uwodzicielskiego uroku dodaje delikatny tłoczony wzór. W ciepłe, letnie noce doskonale wpisuje się jako delikatne, przewiewne okrycie. Poddana procesom uszlachetniającym oraz wykurczaniu gwarantuje jakość na lata.
(Zobacz więcej) Słowa klucze: firany , koc , obrusy , reczniki , zaslony Kategoria: Dom i ogród > Dekoracja > Inne produkty dekoracyjne

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm