Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Grunt mineralny aktiv grunt
Grunt mineralny aktiv grunt
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Grunt mineralny aktiv grunt

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Grunt mineralny aktiv grunt

:
Aktiv Grunt to grunt mineralny, bezrozpuszczalnikowy, akrylowy, zbudowany na bazie drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej o obniżonej temperaturze tworzenia filmu. Wyrób posiada zdolności głębokiej penetracji podłoża, co pozwala na gruntowne wzmocnienie malowanej powierzchni i zabezpieczenie jej przed wilgocią. Znakomicie zmniejsza oraz wyrównuje nierównomierną chłonność podłoży mineralnych. Doskonale redukuje chłonność podłoży porowatych i innych powierzchni, które na skutek upływu czasu straciły właściwe parametry. Aktiv Grunt wnika głęboko w gruntowane podłoże, dlatego może być stosowany jako środek wzmacniający na wszystkie rodzaje podłoży mineralnych: betony, gazobetony, tynki (cementowo-wapienne, wapienne, gipsowe),płyty (cementowe, gipsowe, gipsowo-kartonowe), Do zastosowań pod: farby, tynki, tapety, posadzki wyrównujące i samopoziomujące, jastrychy, płytki ceramiczne, wyprawy akrylowe i mineralne oraz kleje. Doskonale sprawdza się jako międzywarstwa izolacyjna, która ma zadanie odcięcie się od powierzchni nasiąkniętej dymem nikotynowym (możliwość przebijania się tłustych nikotynowych plam) oraz zatłuszczonej powierzchni. W przypadku nowych wibrowanych elementów betonowych należy zawsze przeprowadzić próbę wstępną, która pozwoli ocenić, czy Aktiv Grunt skutecznie pokrywa konkretny mikrofilm olejowy na powierzchni. Powłoka po wyschnięciu jest bezbarwna.
Uwaga!:
- Prosimy nie stosować Aktiv Gruntu, gdy wymagany jest Grunt Szczepny, który ma na celu poprawienie przyczepności kolejnej warstwy.
Nr. identyfikacyjny produktu: 353255 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 01/11/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 09/06/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Grunt mineralny aktiv grunt

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę