Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Sprzedaz "Generator" produkty

Pokaż wyniki dla:
Dostawcy

Sortuj według:

Porządek wg. SoloStocks
Porządek wg. SoloStocks Najniższe ceny Najwyższe ceny Od najwyższych rabatów Ceny do uzgodnienia najpierw
Aparat generator wytwarza tlen "o3" promocja

Aparat generator wytwarza tlen "o3" promocja

399 zł /jdn
Dr Oxygen Oxygen Generator wytwarza 99% czystego tlenu. Dzięki regularnej podaży tlenu można poprawić samopoczucie, krążenie krwi,oraz pamięć i moc koncentracji. Spowalnia starzenie się komórek....
Przydomowy Generator Prądu. Eko Wiatrak. Energia Odnawialna.

Przydomowy Generator Prądu. Eko Wiatrak. Energia Odnawialna.

Do uzgodnienia
Polski wiatrak numer 1 na świecie. Aerocopter dzięki pionowej osi obrotu posiada zalety cichej, bezawaryjnej pracy przy uzyskaniu maksimum wydajności. Dane te potwierdzają wybitni polscy naukowcy z...
Light generator for 1550nm 1310nm optical fiber (CT36-0002)

Light generator for 1550nm 1310nm optical fiber (CT36-0002)

906,90 zł /jdn
Light emitting optical fiber with wavelength of 1310 nm and 1550 nm. It is a compact and portable device, protected with a rubber boot to prevent strokes. Specs Wavelength of 1310 nm and 1550 nm....
Light generator for 1550nm 1490nm 1310nm optical fiber (CT38-0002)

Light generator for 1550nm 1490nm 1310nm optical fiber (CT38-0002)

1 714,12 zł /jdn
Light emitting optical fiber with wavelength of 1310 nm, 1490 nm and 1550 nm. It is a compact and portable device, protected with a rubber boot to prevent strokes. Specs Wavelength of 1310 nm, 1490...
Light generator for 1300nm fiber optic 850nm (CT37-0003)

Light generator for 1300nm fiber optic 850nm (CT37-0003)

860,23 zł /jdn
Light emitting optical fiber with wavelength of 850 nm and 1300 nm. It is a compact and portable device, protected with a rubber boot to prevent strokes. Specs Wavelength of 850 nm and 1300 nm....
Generator light meter multimeter 1310nm 1550nm fiber optic connectors FC ST and

Generator light meter multimeter 1310nm 1550nm fiber optic connectors FC ST and

2 386,57 zł /jdn
optical multimeter emits laser light and that measures the power of light. It has measurement functions, storage and offloading of data measured by this optical multimeter. To be used in projects...
Rotor elektryczny generator ruchu rąk nóg

Rotor elektryczny generator ruchu rąk nóg

Do uzgodnienia
Rotor elektryczny - generator ruchu do ćwiczeń KOŃCZYNbDOLNYCH i górnych model yj-1033 Art-land Gwarancja - 24 miesiące. Certyfikat ce . Generator ruchu - rotor, wykonuje wszystkie przebiegi ruchu...
Generator ciągu kominowego na podstawie kwadratowej otwieranej GCK200CH - 2472

Generator ciągu kominowego na podstawie kwadratowej otwieranej GCK200CH - 2472

1 040 zł /jdn
Generator ciągu to nasada kominowa montowana na szczycie komina wentylacyjnego, spalinowego lub dymowego. Jego zadaniem jest zwiększenie i stabilizacja ciągu kominowego niezależnie od wysokości,...
Generator ciągu kominowego z kołnierzem zamykającym ocieplenie (otwierana) GCK150CH-B-K - 2473

Generator ciągu kominowego z kołnierzem zamykającym ocieplenie (otwierana) GCK150CH-B-K - 2473

1 000 zł /jdn
Generator ciągu to nasada kominowa montowana na szczycie komina wentylacyjnego, spalinowego lub dymowego. Jego zadaniem jest zwiększenie i stabilizacja ciągu kominowego niezależnie od wysokości,...
Generator ciągu kominowego na podstawie kwadratowej otwieranej GCK150CH - 2471

Generator ciągu kominowego na podstawie kwadratowej otwieranej GCK150CH - 2471

940 zł /jdn
Generator ciągu to nasada kominowa montowana na szczycie komina wentylacyjnego, spalinowego lub dymowego. Jego zadaniem jest zwiększenie i stabilizacja ciągu kominowego niezależnie od wysokości,...
Generator ciągu kominowego z kołnierzem zamykającym ocieplenie (otwierana) GCK200CH-B-K - 2474

Generator ciągu kominowego z kołnierzem zamykającym ocieplenie (otwierana) GCK200CH-B-K - 2474

1 100 zł /jdn
Generator ciągu to nasada kominowa montowana na szczycie komina wentylacyjnego, spalinowego lub dymowego. Jego zadaniem jest zwiększenie i stabilizacja ciągu kominowego niezależnie od wysokości,...
Impax IM800I 700W Generator agregat inwertorowy 230V

Impax IM800I 700W Generator agregat inwertorowy 230V

385 zł /szt.
Minimalna ilość: 50 szt.
Kompaktowy i lekki generator generuje 100-procentową falę sinusoidalną, dzięki czemu jest bezpieczny dla wrażliwych urządzeń elektronicznych. Silnik czterosuwowy 40 cm zapewnia niski poziom hałasu...
Generator wody

Generator wody

Do uzgodnienia
Afg Ch-77e Generator wody może generować do 30 litrów czystej wody. Ten unikalny kompaktowy system jest idealny do użytku domowego, hoteli, szkół, obiektów handlowych, osiedli, szpitali i aplikacji...
rotor rehabilitacyjny generator ruchu

rotor rehabilitacyjny generator ruchu

310 zł /jdn
Rotor umożliwia 2 tryby pracy : Aktywny -gdy poruszamy go siłą własnych mięśni Pasywny -gdy pedała poruszane są przez silniczek w środku urządzenia. Możliwość sterowania urządzeniem zdalnie,...
Kolektor(terminal)- batch CPT 8000 C

Kolektor(terminal)- batch CPT 8000 C

1 550 zł /jdn
Kolektory danych CipherLab CPT 8000 C są przenośnymi komputerami wyposażonymi w diodowy czytnik kodów kreskowych, który dzięki nowoczesnej technologii wytworzenia doskonale radzi sobie z odczytem....
Kolektor(terminal)- batch CPT 8000 L

Kolektor(terminal)- batch CPT 8000 L

1 790 zł /jdn
Kolektory danych CipherLab CPT 8000 L są przenośnymi terminalami wyposażonymi w laserowy czytnik kodów kreskowych. Urządzenie wyposażono w podświetlany, graficzny wyświetlacz, klawiaturę oraz...
Kolektor(terminal)- batch CPT 8001 L

Kolektor(terminal)- batch CPT 8001 L

1 890 zł /jdn
Kolektory danych CipherLab CPT 8001 L są przenośnymi komputerami wyposażonymi w laserowy czytnik kodów kreskowych. Urządzenie wyposażono w podświetlany, graficzny wyświetlacz, klawiaturę oraz...
Kolektor(terminal)- batch CPT 8300 L

Kolektor(terminal)- batch CPT 8300 L

2 690 zł /jdn
Kolektory danych CipherLab serii 83xx są przenośnymi komputerami wyposażonymi w laserowy czytnik kodów kreskowych. Mają normę IP65 oznaczającą, że obudowa kolektora jest pyło- i bryzgoszczelna...
1 do 20 z 129
Pokaż: 20 50 100

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm