Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Module 45x22 5mm SC singlemode duplex (MA82)
Module 45x22 5mm SC singlemode duplex (MA82)
27,96 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Module 45x22 5mm SC singlemode duplex (MA82)

  • Czas dostawy:4 dni
27,96 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Module 45x22 5mm SC singlemode duplex (MA82)

:
Modulus of 45 x 22.5 mm compatible with the modular plates of 80 x 80 mm. Module that has optical fiber coupler based on singlemode duplex SC connectors.
Both front module and the interior has SC fiber optic connector singlemode duplex. Made from ABS plastic light beige (RAL9010). Module size of 45 x 22.5 x 33.3 mm.

This module can be installed in one placto the range #MA2x MA0x or together with other modules of the same series. In this way the user can perform its own set of plates 80 x 80 mm.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Module 45x22 5mm
Nr. identyfikacyjny produktu: 2069663 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 27/06/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Module 45x22 5mm SC singlemode duplex (MA82)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm