Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Module 45x22 5mm ST singlemode duplex (MA81)
Module 45x22 5mm ST singlemode duplex (MA81)
21,47 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Module 45x22 5mm ST singlemode duplex (MA81)

  • Czas dostawy:4 dni
21,47 zł /jednostka
Opis produktu

Module 45x22 5mm ST singlemode duplex (MA81)

:
Module 45 x 22.5 mm compatible modular plates 80 x 80 mm. Module that has optical fiber coupler based on duplex singlemode ST connectors.
Module that both front and interior has fiber optic ST connector singlemode duplex. Made from ABS plastic light beige (RAL9010). Module size of 45 x 22.5 x 33.3 mm.

This module can be installed in one placa Range #MA2x MA0x or together with other modules of the same series. In this way the user can make his own plate configuration of 80 x 80 mm.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Module 45x22 5mm
Nr. identyfikacyjny produktu: 2069146 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 28/03/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm