Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Buderus Grzejniki Logatrend VK-Profil
Buderus Grzejniki Logatrend VK-Profil
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Buderus Grzejniki Logatrend VK-Profil

Buderus Grzejniki Logatrend VK-Profil
  • Czas dostawy:1 tydzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Buderus Grzejniki Logatrend VK-Profil

:
Grzejniki Logatrend VK-Profil przeznaczone są do podłączenia w układach instalacji, w których czynnik grzewczy doprowadzany jest za pomocą przewodów umieszczonych w posadzce.
Nowoczesna konstrukcja o estetycznym wyglądzie i wysokim bezpieczeństwie:

Dostępne wysokości grzejników: 300 [mm], 400 [mm], 500 [mm], 600 [mm], 900 [mm]. Dostępne długości grzejników: 400 [mm], 500 [mm], 600 [mm], 700 [mm], 800 [mm], 900 [mm], 1000 [mm], 1200 [mm], 1400 [mm], 1600 [mm], 1800 [mm], 2000 [mm], 2300 [mm], 2600 [mm], 3000 [mm]. Moc grzewcza ustalona i sprawdzona według din en 442. Znak jakości ral rg 618 dla grzejników stalowych płytowych. Zgodność z wymaganiami przepisów i wytycznych w sprawie zachowania bezpieczeństwa pracy. Jakość potwierdzona certyfikatem tüv din iso 9001. Grzejniki sprawdzone na ciśnienie robocze 13 [bar]. Wbudowane w grzejniki VK-Profil zawory grzejnikowe oszczędzają energię o małej odchyłce p wg din v 4701/1. Oszczędność energii na poziomie min. 5 % w porównaniu z konwencjonalnymi zaworami grzejnikowymi. Zastosowany w grzejnikach K-Profil system zamocowania umożliwia montaż tego samego grzejnika z doprowadzeniem przewodów z prawej lub z lewej strony. 5 lat gwarancji użytkowej. Wysokiej jakości malowanie i opakowanie chroniące środowisko naturalne:

Grzejniki zagruntowane i polakierowane w kolorze białym (RAL 9016). Lakier proszkowy o wysokiej odporności na zarysowania i odpryski przy uderzeniu, niezawierający metali ciężkich i rozpuszczalników. Właściwości powłoki lakierniczej przewyższają wymagania normy din 55900-2. Opakowanie grzejników składa się z jednorodnego polietylenu (PE), nadającego się całkowicie do powtórnego przetworzenia. Ochrona w czasie transportu i montażu poprzez folię kurczliwą i naroża ochronne. Grzejniki higieniczne:

Dostępna są również wersje higieniczne grzejników bez wewnętrzengo radiatora.
Nr. identyfikacyjny produktu: 291911 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 16/09/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 04/07/2013
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Buderus Grzejniki Logatrend VK-Profil

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm