Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Logatherm WPS/WPS k pompa ciepła glikol/woda
Logatherm WPS/WPS k pompa ciepła glikol/woda
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Logatherm WPS/WPS k pompa ciepła glikol/woda

Logatherm WPS/WPS k pompa ciepła glikol/woda
  • Czas dostawy:1 tydzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Logatherm WPS/WPS k pompa ciepła glikol/woda

:
Szukasz solidnej pompy ciepła typu glikol/woda? z wbudowanym zasobnikiem c.w.u., a mimo to zajmującej mało miejsc ? Albo szukasz pompy ciepła, która jest wystarczająco wydajna, dla domów dwurodzinnych? w obu przypadkach dobrze trafiłeś: ponieważ pompy ciepła typu glikol/woda Logatherm WPS/WPS k w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania.
Czysta wydajność i komfort

Mówi się, że siła tkwi w spokoju, ale siła tkwi również w ziemi. Do tego wniosku dochodzi się, spoglądając na wydajność pomp ciepła typu glikol/woda Logatherm WPS/WPS K: ponieważ uzyskują one aż do 80% energii grzewczej ze środowiska, osiągając w ten sposób sprawność (COP) 5 czyli 500% (5kWh energii cieplnej z 1kWh prądu) i to w zakresie wydajności sięgającej aż do 17kW. Wbudowany podgrzewacz c.w.u. umożliwia osiągnięcie temperatury wody aż do 65˚C, aby w pełni umożliwić komfort użytkowania. a jeśli mówimy o komforcie, to pompy ciepła Logatherm WPS/WPS k są wyjątkowo proste w obsłudze: graficzny wyświetlacz i łatwo programowalny sterownik, wszystkie istotne elementy są łatwo dostępne z przodu – to ostatnie ucieszy głównie profesjonalny serwis.
Zalety pomp ciepła typu glikol/woda Logatherm WPS/WPS K:

Logatherm to bardzo wydajne pompy ciepła w mocnej i ładnej obudowie, najwyższa temperatura zasilania instalacji grzewczych +65˚C, wysoka sprawność (COP) równa 5 (500%), nowoczesny i przyjazny w obsłudze sterownik, bardzo wydajny wymiennik ciepła, łatwy serwis, dzięki dostępowi do wszystkich części z przodu, elektroniczny bezpiecznik pozwalający uniknąć zwarć przy uruchamianiu urządzenia, bardzo cicha i bezwibracyjna praca sprężarki, Logatherm wps K: kompaktowa pompa ciepła dzięki wbudowanemu podgrzewaczowi c.w.u. Kategoria kompaktowa: Logatherm wps także z wbudowanym zasobnikiem c.w.u.

Dzięki marce Buderus, kto nie posiada dużo miejsca, nie musi rezygnować z wielu zalet pomp ciepła typu glikol/woda. Jest dostępna także wersja kompaktowa z wbudowanym podgrzewaczem c.w.u. – wszystko, co potrzebne, jest już zainstalowane i wliczone w cenę. Pompy Logatherm wps k oferowane są podobnie jak wariant bez podgrzewacza c.w.u. o różnorodnych zakresach wydajności, do wyboru: 6, 7, 9, a także 11 kW.
Nr. identyfikacyjny produktu: 291908 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 16/09/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 04/07/2013
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Logatherm WPS/WPS k pompa ciepła glikol/woda

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę