Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kamera termowizyjna FLIR P660
Kamera termowizyjna FLIR P660
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kamera termowizyjna FLIR P660

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kamera termowizyjna FLIR P660

:
Kamera termowizyjna FLIR P660 została zaprojektowana i jest dedykowana do tych zastosowań, gdzie wymagany jest obraz najwyższej jakości, bardzo wysoka czułość oraz dokładność pomiaru. Wyposażona w detektor 640 x 480 pikseli, kamera oferuje rozróżnialność szczegółów na poziomie lepszym niż 45 mK (<0,045°C) co pozwala na wychwytywanie bardzo niewielkich różnic temperatur oraz znacznie ułatwia obserwację obiektów na dalszych odległościach.

FLIR P660 wyposażono w pełną gamę funkcji analitycznych, z których kilka niespotykanych w innych tego typu urządzeniach. Zintegrowany odbiornik GPS wprowadza zupełnie nową jakość pomiarów w takich gałęziach przemysłu jak energetyka, telekomunikacja, górnictwo, zakłady komunalne, firmy logistyczne czy inne sektory, które borykają się z inspekcjami obiektów rozproszonych na dużych obszarach. Informacje o lokalizacji (GPS) są automatycznie rejestrowane z termogramem (zdjęcie w podczerwieni), a następnie prezentowane w raporcie, co znacznie ułatwia i przyspiesza tworzenie harmonogramu napraw i ich kontrolę.

Kamera termalna P660 posiada również (pierwsza na rynku) algorytm “optymalizacji kontrastu” DDE, który pozwala wzmocnić szczegóły obrazu tak aby przy dużych kontrastach cieplnych, widoczny był zarówno obiekt jak i tło.

Kamera termowziyjna FLIR P660Opcjonalne, bezprzewodowe (WiFi), zdalne sterowanie kamerą pozwala w pełni wykorzystać, z bezpiecznej odległości, wszystkie dostępne w urządzeniu funkcje kamery termowizyjnej oraz wbudowanej kamery foto. Użytkownik może pracować w trudnych warunkach bez narażania siebie i sprzętu na ryzyko, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy!

Kamera FLIR P660 wyposażona jest w funkcję “obraz w obrazie” (ang. Picture in Picture lub PiP), dzięki której możliwe jest prezentowanie obrazu termowizyjnego na obrazie fotograficznym, przy czym termogram można przemieszczać i/lub przeskalowywać koncentrując się jedynie na interesującym nas obszarze. Kamera pozwala na pełną diagnostykę również obrazu PiP.

Alternatywnie FLIR oferuje funkcję termalnej fuzji, która pozwala na pełne przenikanie obrazu termowizyjnego i fotograficznego, z kontrolą nasycenia, oraz poziomu prezentacji (powyżej wartości, poniżej lub w przedziale). Dzięki temu łatwiejsza staje się identyfikacja realnych anomalii temperaturowych, co skraca czas inspekcji.

Kamera termowziyjna FLIR P660Nowe urządzenie FLIR P660, jako jedyne na świecie oferuje wbudowaną kamerę dzienną z rozdzielczością 3.2 mega piksela oraz automatycznym dostrojeniem ostrości. Oprócz tego znaleźć możemy duży, kolorowy wyświetlacz LCD (5.6”), uchylny okular, ruchomą rączkę, a wszystko zasilane baterią, której czas pracy wynosi 3 godziny. Całość umieszczona jest w lekkiej obudowie wykonanej z magnezium o poziomie szczelności IP54. Dodajmy do tego zakresy temperatur od -40°C do +500°C z opcją do +2000°C, a uzyskamy w miarę dokładny obraz „okrętu falgowego” FLIR P660.
Nr. identyfikacyjny produktu: 268918 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 15/08/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 28/07/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kamera termowizyjna FLIR P660

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę