Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kamera termowizyjna FLIR T360
Kamera termowizyjna FLIR T360
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kamera termowizyjna FLIR T360

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kamera termowizyjna FLIR T360

:
Funkcje dostosowane do aplikacji
Jako kompletne systemy termowizyjne, kamery serii T są wyposażone w zintegrowane kamery światła widzialnego. Rozdzielczość obrazu w podczerwieni i funkcje pomiarowe są odpowiednie do najrozmaitszych profesjonalnych zastosowań. Nowatorski interfejs użytkownika wyposażono w możliwość wprowadzania notatek głosowych przy wykorzystaniu standardowego zestawu słuchawkowego. Są to pierwsze kamery termowizyjne wyposażone w wielofunkcyjny ekran dotykowy LCD. Umożliwia on użytkownikowi tworzenie notatek tekstowych i szkiców za pomocą rysika, bezpośrednio na ekranie. Co więcej, obsługa menu i oprogramowania jest bardzo szybka i łatwa.

Zastosowania przemysłowe
Nowa seria ThermaCam T to idealne narzędzie do wykrywania problemów w zakładach i instalacjach przemysłowych oraz we wszelkich innych sytuacjach. Funkcje kamery są dobrane odpowiednio do zastosowań. Kamera jest dostosowana do potrzeb konstruktorów, inspektorów jakości, techników prowadzących przeglądy instalacji elektrycznych czy zespołów obsługowo–naprawczych, by wymienić tylko kilka obszarów zastosowań. Powiększenie i przesunięcie obrazu, wiele punktów pomiarowych, izotermy, obliczenia różnic temperatury, notatki tekstowe i dźwiękowe oraz niewielkie szkice rysikiem na ekranie dotykowym bardzo ułatwiają pracę. Nowa funkcja ThermaFusion łączy obrazy w podczerwieni z widzialnymi zachowując wszystkie dane temperaturowe.
Nr. identyfikacyjny produktu: 268917 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 15/08/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 03/09/2013
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kamera termowizyjna FLIR T360

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę