Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kamera termowizyjna FLIR T400 ( FLIR SYSTEMS )
Kamera termowizyjna FLIR T400 ( FLIR SYSTEMS )
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kamera termowizyjna FLIR T400 ( FLIR SYSTEMS )

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Opis produktu

Kamera termowizyjna FLIR T400 ( FLIR SYSTEMS )

:
Kamera termowizyjna FLIR T400 została wybrana produktem roku 2007 przez magazyn "Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych".

Funkcje dostosowane do aplikacji
Jako kompletne systemy termowizyjne, kamery termograficzne serii T są wyposażone w zintegrowane kamery światła widzialnego. Rozdzielczość obrazu w podczerwieni i funkcje pomiarowe są odpowiednie do najrozmaitszych profesjonalnych zastosowań. Nowatorski interfejs użytkownika wyposażono w możliwość wprowadzania notatek głosowych przy wykorzystaniu standardowego zestawu słuchawkowego. Są to pierwsze kamery termowizyjne wyposażone w wielofunkcyjny ekran dotykowy LCD. Umożliwia on użytkownikowi tworzenie notatek tekstowych i szkiców za pomocą rysika, bezpośrednio na ekranie. Co więcej, obsługa menu i oprogramowania jest bardzo szybka i łatwa.

Kamera termowizyjna FLIR T400Zastosowania przemysłowe
Nowa seria FLIR T to idealne narzędzie do wykrywania problemów w zakładach i instalacjach przemysłowych oraz we wszelkich innych sytuacjach. Funkcje kamery są dobrane odpowiednio do zastosowań. Kamera jest dostosowana do potrzeb konstruktorów, inspektorów jakości, techników prowadzących przeglądy instalacji elektrycznych czy zespołów obsługowo–naprawczych, by wymienić tylko kilka obszarów zastosowań. Powiększenie i przesunięcie obrazu, wiele punktów pomiarowych, izotermy, obliczenia różnic temperatury, notatki tekstowe i dźwiękowe oraz niewielkie szkice rysikiem na ekranie dotykowym bardzo ułatwiają pracę. Nowa funkcja ThermaFusion łączy obrazy w podczerwieni z widzialnymi zachowując wszystkie dane temperaturowe.
(Zobacz więcej)
Nr. identyfikacyjny produktu: 268916 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 15/08/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 04/09/2013
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kamera termowizyjna FLIR T400 ( FLIR SYSTEMS )

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm