Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
sanddorn Krem na noc z rokitnikiem 50ml
sanddorn Krem na noc z rokitnikiem 50ml
70 zł / szt.
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

sanddorn Krem na noc z rokitnikiem 50ml

  • Minimalna ilość:5 sztuk
  • Czas dostawy:na zamówienie
70 zł /sztuka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

sanddorn Krem na noc z rokitnikiem 50ml

:
Odżywczy krem na noc dostarcza skórze wszystkiego, czego potrzebuje w fazie regeneracji. Krem nawilża skórę, wydobywa z niej nadmiar tłuszczu i harmonizuje ją. Skóra staje się odprężona, gładka i wzmocniona.
wyciskany na zimno olejek z naturalnych owoców Rokitnika jest jednym z najbardziej wartościowych roślinnych olejków na świecie. Już od wieków wysoko w Tybecie wykorzystuje się energię Rokitnika przeciw wysokiemu promieniowniu uv, która również skutecznie przeciwdziała procesowi starzenia się skóry.
bazując na tej wiedzy firma alva stworzyła silną w działaniu serię kosmetyków do twarzy i ciała, która działa przeciw procesowi starzenia się skóry: Sanddorn cosmetics.
ocena skuteczności:
skuteczność działania kremu na noc Alva Sanddorn stosowanego na przemian razem z kremem na dzień z serii Alva Sanddoron okazała się niezwykła i bardzo wysoka. Wilgotność naskórka wzrastała o 76%, głębokość fałd naskórka zmniejszała się nawet o 29,3%.
co ciekawe, u kobiet po 50 roku życia skuteczność kremu okazywała się jeszcze bardziej wyraźna. Poprawa była bardzo widoczna – a skóra odmłodzona i świeża. Te pozytywne wyniki testów i badań fizjologicznych, potwierdzały konsumentki.
kobiety opisywały, że po użyciu produktów ich skóra stała się znacznie gładsza i jędrna, a także odświeżona. Znakomita większość kobiet zauważyła znaczącą poprawę i ponad 90% badanych kobiet zdecydowało, że będzie używała produkty marki Alva dalej. Przeprowadzane badania potwierdzają, że skóra po zastosowaniu kremu na noc razem z kremem nawilżającym na dzień wygląda o 10 lat młodziej.
efekty poprawy widoczne są po 14 dniach u 30% stosujących kremy, a po czterech tygodniach przy 90% badanych. Nie zostały zaobserwowane żadne działania uboczne!
nasza skóra jest narażona codziennie na wiele szkodliwych substancji:
codziennie nasza skóra wchłania szkodliwe promienie-uv i inne szkodliwe czynniki. Czyste oleje roślinne przyczyniają się znacznie do regeneracji naskórka - im bardziej wysokowartościowy olej, tym intensywniejsze działanie! Dlatego Alva bazuje na oleju Jojoba, oraz na oleju kakao i maśle She'a, które pozyskiwane są z kontrolowanych biologicznie upraw.
oszczędność:
alva Sanddoron krem na noc jest bardzo wydajny i oszczędny w stosowaniu. Wypróbuj więc jak najprędzej!

skład: woda, olej jojoba, lecytyna, emulgator, behenyl alcohol, masło kakaowe, masło shea, gliceryna, alkohol, olej z rokitnika, wosk pszczeli, witamina E, perfum, olej z mandarynek, olej z palmaroza, antyoxydant (do ochrony olejków roślinnych), citric acid, potassium sorbate.
Nr. identyfikacyjny produktu: 246904 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 15/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 01/06/2016
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

sanddorn Krem na noc z rokitnikiem 50ml

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę