Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Baton Crunchy czekoladowy: 35g

Baton twix 50G mars-polska

Jesteśmy poważnym i odpowiedzialnym partnerem. Oferujemy produkty firmy Tchibo, Kraft, Ferrero, Nestle, Masterfoods, Wedel, itp. Oferujemy sprzedaż ilości paletowych a także mniejszych ilości....
Zewnętrzny dostawca
Hurtownik z sektora Żywność w wielkopolskie
0,90 zł /jdn
Minimalna ilość: 9240 jednostek
Napisz e-mail
Zamieść Twoje ogłoszenia tutaj Chcesz dowiedzieć się więcej?
Baton Crunchy czekoladowy: 35g
Czas dostawy: na zamówienie Produkt niedostępny
Opis produktu

Baton Crunchy czekoladowy: 35g

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 815955
"Od jutra nie jem słodkości"- ile razy już to powtarzałaś? Przede wszystkim trzeba sobie uzmysłowić, że nie wszystko co słodkie jest tuczące, niezdrowe i tłuste. Trudno jest się wyrzec odrobiny słodyczy w życiu. Poza tym, węglowodany dostarczając energii, są paliwem dla mózgu.

Batoniki Crunchy to odpowiedź na rosnące potrzeby współczesnego konsumenta, który mając ochotę na słodkości, chce jednocześnie odżywiać się w sposób racjonalny.

Batony Crunchy produkowane są z naturalnych składników (suszone owoce, ziarna sezamu, ziarna słonecznika, orzechy, migdały, płatki owsiane, kukurydziane i kokosowe) z dodatkiem wyśmienitej polewy jogurtowej (smak śliwkowy i żurawinowo- malinowy) oraz odrobiny soli morskiej i brązowego cukru trzcinowego.
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 25

Baton Crunchy czekoladowy: 35g
(Zobacz więcej) Kategoria: Żywność > Inne produkty spożywcze i napoje
 
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę