Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Magnolia
Magnolia
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Magnolia

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Magnolia

:
Magnolia
Roślina występuje w siedmiu odmianach:

„Betty”
Krzew o zaokrąglonej koronie. Maksymalnie osiąga 3,5m. wysokości. Kwiaty duże, pełne, wewnątrz białe, zewnącz purpurowe. Kwitnie na przełomie kwietnia i maja, przed rozwojem liści. Roślina wymaga próchniczych gleb i lubi miejsca osłonięte. Polecana do ogrodów.
„George Henry Kern”
Krzew rośnie powoli, osiągając maksymalnie 3m. wysokości. Kwiaty pięknie i bardzo efektowne, uformowane, 8-10 płatkowe. Kwitnie w maju, bardzo długo i przed rozwojem liści. Jedna z najwolniej rosnących odmian magnolii. Lubi stanowiska osłonięte i świeże, próchnicze ziemie. Jest odporna na niskie temperatury.
„Nigra”
Powoli rosnący krzew o liściach jasnozielonych, owalnych. Kwiaty kielichowate o długości 15 cm. Zewnątrz rubinoczerwone, wewnątrz białe. Kwitnie na przełomie kwietnia i maja, przed rozwojem liści. Lubi miejsca osłonięte i preferuje gleby próchnicze, dobrze przepuszczalne. Polecana do małych ogrodów.
„Aleksandrina”
Duży krzew o zaokrąglonej koronie. Dorasta nawet do 8m. wysokości. Liście jasnozielone, duże, jesienią żółte. Kwiaty kielichowate, kwitną na przełomie kwietnia i maja. Lubi stanowiska osłonięte i próchnicze, przepuszczalne gleby.
„Lennei”
Szeroki krzew dorastający do 3m. wysokości. Liście duże, zielone. Kwiaty duże, pełne o wypukłych płatkach. Wewnątrz są białe, a na zewnątrz purpurowe. Kwitnie na przełomie kwietnia i maja. Lubi próchnicze gleby i osłonięte, ciepłe miejsca.
Magnolia gwieździsta – stellata
Gęsty, wolno rosnący krzew o okrągłej koronie. Dorasta maksymalnie do 3m. wysokości. Kwiaty białe, pachnące, otwarte z drobnymi płatkami. Najczęściej kwitnący gatunek magnolii. Lubi ziemie próchnicze i przepuszczalne. Odmiana bardzo wytrzymała. Polecana do małych ogrodów.
„Susan”
Zwarty krzew o zaokrąglonej koronie. Osiąga do 4 metrów wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty dzwonkowate purpurowe, jaśniejsze przy końcach. Kwitnie bardzo długo i obficie na przełomie maja kwietnia. Lubi stanowiska ciepłe i osłonięte. Wymaga próchniczych, dobrze przepuszczalnych gleb. Odmiana polecana do malych ogródków.
Nr. identyfikacyjny produktu: 166173 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 06/01/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 13/05/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Magnolia

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę