Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Usługi szczotkarskie
Usługi szczotkarskie
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Usługi szczotkarskie

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Usługi szczotkarskie

:
Sanel specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu szczotek, w szczególności szczoteczek do mycia zębów. Nowoczesny park maszynowy, głównie firm: Zahoransky, Schlesinger i Borghi zapewnia firmie duży potencjał produkcyjny. Wysoki stopień komputeryzacji w połączeniu z wieloletnią tradycją i doświadczeniem przyczynił się do utrwalenia pozycji firmy jako głównego producenta szczotek w Polsce. Do produkcji szczotek do mycia zębów używamy najwyższej jakości surowców: włókna Tynex firmy Du Pont - USA , Plyer (Whiting) firmy Specialty Filaments Ltd.- UK.


Potwierdzeniem jakości tych wyrobów są liczne nagrody i wyróżnienia między innymi 2 złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich otrzymane w 1995 i 1996 roku oraz Grand Prix CEDE'97 Największych Targów Stomatologicznych Europy Środkowej w kategorii materiałów profilaktycznych. Naszą ideą jest produkcja wyrobów na wysokim, światowym poziomie.

Obok szczoteczek do mycia zębów firma SANEL produkuje również: szczoteczki do mycia rąk, szczotki sanitarne, szczotki do mycia ciała, szczotki do włosów, szczotki do ubrań i obuwia, zamiatacze i zmiotki. Wykonujemy także na indywidualne zamówienia usługi w zakresie regeneracji szczotek przemysłowych. Wszystkie produkowane wyroby posiadają wymagane atesty PZH.
Nr. identyfikacyjny produktu: 223954 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 02/06/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 22/06/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Usługi szczotkarskie

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm