Do uzgodnienia / jdn
Kontakt

Przydomowy Generator Prądu. Eko Wiatrak. Energia Odnawialna.

Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Przydomowy Generator Prądu. Eko Wiatrak. Energia Odnawialna.

:

Minimalna ilość:1 jednostka

Czas dostawy: 4 tygodnie

Polski wiatrak numer 1 na świecie.



Aerocopter dzięki pionowej osi obrotu posiada zalety cichej, bezawaryjnej pracy przy uzyskaniu maksimum wydajności. Dane te potwierdzają wybitni polscy naukowcy z renomowanych uczelni wyższych, którzy uczestniczyli przy realizacji projektu.

Unikalna konstrukcja wirnika ze zintegrowanym generatorem, zapewnia bardzo dużą sprawność aerodynamiczną w bardzo szerokim paśmie prędkości wiatru. Niska prędkość liniowa łopat (ok. 50km/h) powoduje, że aerocopter 450 gwarantuje cichą i bezpieczną pracę, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych urządzeń.

Wiatrak wykonany jest z odpornych na warunki atmosferyczne, lekkich i wytrzymałych materiałów kompozytowych umożliwiających ciągłą pracę gwarantującą zwrot inwestycji.

Parametry techniczne są rzetelne i oparte o 5 letni okres badań. Podstawową zaletą pionowych turbin wiatrowych jest 30% większa sprawność w porównaniu do turbin klasycznych. Przy użytkowaniu wiatraka nie istnieje konieczność "nastawiania turbiny na wiatr", gdyż jest ona tak samo wydajna zarówno przy stałym jak i zmiennym kierunku wiatru. Wykorzystuje całą siłę wiatru niezależnie od prędkości bez zmiany geometrii wirnika.

Aerocopter 450 posiada wielostopniowy system bezpieczeństwa pracy. Pierwszy stopień systemu, hamulec elektromagnetyczny sterowany jest poprzez niezależny układ mikroprocesorowy, który nadmiar energii przekazuje na grzałkę lub zestaw rezystorów dużej mocy. Zabezpieczenie turbiny na wypadek uszkodzenia kabla przyłączeniowego stanowi moduł systemu asbt zlokalizowany w generatorze. Dodatkowo aerocopter 450 wyposażono w mechaniczny automatyczny hamulec bezwładnościowy oraz ręczny hamulec serwisowy.

Polski wiatrak zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej został poddany procedurom oceny, przebadany pod względem zgodności z europejskimi normami i oznakowany znakiem ce.

Już wkrótce w ofercie najnowsze wiatraki :
Aerocopter 900 - 3kW, Aerocopter 1350 - 4kW !
(Zobacz więcej)

Wideo

Przydomowy Wiatrak - Ekologiczny wiatrak stojący w Giżycku przy naszej firmie - Plot Electronics. Więcej informacji na naszej stronie http://www.1wiatrak.pl Eco WindMill in Giżycko (Poland) .

Słowa klucze : Ekologiczny wiatrak , domowy , energia odnawialna , generator prądu , wiatrak
Nr. identyfikacyjny produktu: 1202425 | Sprzedawca Plot Electronics
  • Data dodania produktu 28/09/2012
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 02/08/2014

Elektrownia wiatrowa-SkyWind 600

Turbiny wiatrowe SkyWind 600 posiadają piękny kształt, są bezpieczne, niezawodne i funkcjonalne tak pod względem elektrycznym jak i mechanicznym. Opatentowane nowatorskie pod względem konstrukcyjnym łopaty wirnika produkowane przy użyciu zaawansowanej technologii mają różnicę w wadze nie większą...
Soltec Spółka Cywilna - Producent baterii słonecznych
Producent z sektora Energia w mazowieckie
Do uzgodnienia
Minimalna ilość: 1 jednostka
Napisz e-mail

Elektrownie wiatrowe - Turbina wiatrowa ORKAN 400/600

Turbina wiatrowa ORKAN 400/600 jest bezpieczna, niezawodna i funkcjonalna tak pod względem elektrycznym jak i mechanicznym. To mała turbina wiatrowa wyróżniająca się na tle konkurencji funkcją zmiany napięcia wyjściowego 12V lub 24V. Turbina ta korzysta z nowoczesnej technologii podbijania...
Soltec Spółka Cywilna - Producent baterii słonecznych
Producent z sektora Energia w mazowieckie
Do uzgodnienia
Minimalna ilość: 1 jednostka
Napisz e-mail

Generator wody

Afg Ch-77e Generator wody może generować do 30 litrów czystej wody. Ten unikalny kompaktowy system jest idealny do użytku domowego, hoteli, szkół, obiektów handlowych, osiedli, szpitali i aplikacji komunalnych. Power 120v-240v/50-60Hz Pobór mocy 1kw 30l Moce produkcyjne Moc pobierana przez...
The Company MJG, Ltd.
Eksporter z sektora Energia w Douro
Do uzgodnienia
Minimalna ilość: 1 sztuka
Napisz e-mail

Ogniwo fotowoltaiczne 140 mA

Ogniwa fotowoltaiczne - krzemowe, monokrystaliczne o wysokiej sprawności 14,2 -14,7%. Pokryte antyrefleksyjną warstwą umożliwiającą produkcję energii już przy niewielkim nasłonecznieniu. Ogniwa charakteryzują się wieloletnią stabilnością prądowo-napięciową. Spadek sprawności o 10% po dziesięciu...
Soltec Spółka Cywilna - Producent baterii słonecznych
Producent z sektora Energia w mazowieckie
Do uzgodnienia
Minimalna ilość: 1 jednostka
Napisz e-mail
Skontaktuj się z producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Przydomowy Generator Prądu. Eko Wiatrak. Energia Odnawialna.

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę