Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Icron usb 2.0 Ranger 2224 usb (IC23)
Icron usb 2.0 Ranger 2224 usb (IC23)
5 450,29 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Icron usb 2.0 Ranger 2224 usb (IC23)

  • Czas dostawy:4 dni
5 450,29 zł /jednostka
Opis produktu

Icron usb 2.0 Ranger 2224 usb (IC23)

:
Device that allows you to extend the maximum length of USB allows up to 500m using multimode fiber optic cable (MMF). The type of wire used is of 50/125 um MMF to 500m in length or 62.5/125 um MMF to 300m in length. It consists of a local module that plugs into the USB 1.1 or USB 2.0 on a computer or hub, and at the other end another module with 4 A-Female connectors. Supports USB 1.1 and 2.0 peripherals low and high consumption and speeds up to 480Mbps. The modules are interconnected with fiber optic cable with LC duplex connectors. Module size: 100 x 76 x 26 mm. Supplied with power supply 5VDC @ 3A type for the remote module.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Icron usb 2
Nr. identyfikacyjny produktu: 2074602 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 25/03/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę