Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Copperhead rca
Copperhead rca
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Copperhead rca

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Copperhead rca

:
Na pierwszy rzut oka, budowa Copperhead przypomina budowę tradycyjnego kabla koncentrycznego. Jednak zastosowanie miedzi PSC oraz wiele innych bardzo istotnych różnic powoduje, że Coppergead wyróżnia się pomiędzy innymi kablami tej klasy bezprecedensową czystością i klarownością.

Copperhead posiada identyczne przewody łączące biegun dodatki oraz masę. Poniżej pokrywającego w 100% ekranu foliowego umieszczony jest odkryty przewodnik dokładnie taki sam jak izolowana żyła centralna. Przewodnik pod ekranem spełnia dwie podstawowe funkcje działając jako połączenie audio o niskim poziomie zniekształceń oraz jako przewód odprowadzający ładunek z ekranu do masy.

Oba przewodniki Copperhead są pojedynczymi żyłami. Elektryczne i magnetyczne oddziaływanie pomiędzy poszczególnymi żyłami skrętki w kablach konwencjonalnych jest najsilniejszym źródłem zniekształceń często prowadzącym do brudnego, twardo brzmiącego dźwięku. Lite przewodniki są podstawową cechą konstrukcyjną umożliwiającą osiąganie przez Copperhead bardzo czystego dźwięku.

PSC (miedź o perfekcyjnej powierzchni) charakteryzuje się zdumiewająco gładką i czystą powierzchnią. Odpowiednie technologie przetwarzania metalu chronią powierzchnię żyły na każdym etapie wyciągania oraz produkcji. Przy zachowaniu wysokiej czystości niskotlenowej miedzi i gładkiej jak to tylko możliwe powierzchni uzyskuje się wspaniały przewodnik o bardzo niskim poziomie zniekształceń. Od piętnastu lat AudioQuest jest pionierem w stosowaniu najwyższej jakości metali, a szeroka gama ich zastosowań zadziwia nawet nas. PSC wyraźnie przewyższa poprzednie metale AQ, które kosztowały ponad dziesięć razy więcej.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787537 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 17/11/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 13/03/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Copperhead rca

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę