Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Daimondback rca
Daimondback rca
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Daimondback rca

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Opis produktu

Daimondback rca

:
Diamondback narodził się na skutek połączenia wielu wysublimowanych technik konstrukcyjnych, wspaniałych materiałów oraz wyjątkowego systemu połączeń. Uzyskany wynik wprowadził duże zamieszanie pomiędzy niedrogimi kablami.

Diamondback jest potrójnym kablem zbalansowanym. Oznacza to, że posiada on trzy identycznie, izolowane przewodniki i dodatkowo, aby oddzielić od siebie przewodniki w 100% pokrywający ekran foliowy. W przypadku użycia tego kabla ze złączami XLR oraz zbalansowanymi układami elektronicznymi dwa dodatnie sygnały (odwrócony i nie odwrócony) oraz ujemny przechodzą taką samą ścieżką o niskim poziomie zniekształceń. Ekran połączony jest do masy obudowy poprzez obudowę gniazda XLR, zapewniając bardzo efektywne ekranowanie bez przechwytywania zniekształceń poprzez ujemną ścieżkę sygnałową. Jeżeli Diamondback wyposażony jest w końcówki RCA dwa przewody połączone są ze sobą dla uzyskania znacznie wyższego potencjału względem połączenia ujemnego zapewniając znacząca poprawę jakości sygnału. Ekran podłączony jest tylko do jednej końcówki, co pozwala zapewnić wysoki poziom ekranowania nie wpływając ujemnie na sygnał w żyle ujemnej.
(Zobacz więcej)
Nr. identyfikacyjny produktu: 787547 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/11/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/03/2014
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Daimondback rca

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm