Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Ściereczka do optyki + Szara karta
Ściereczka do optyki + Szara karta
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Ściereczka do optyki + Szara karta

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Ściereczka do optyki + Szara karta

:
Ściereczka Microfab firmy MATIN została wykonana z wysokiej jakości mikrowłókien, które są bardzo skuteczne i delikatne.
W zestawie z ściereczką producent załączył specjalny neoprenowy pokrowiec, który jest połączony bezpośrednio ze ściereczką i
zapewnia jej ochronę przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Po zakończeniu czyszczenia danego elementu, ściereczkę strzepujemy i chowamy wewnątrz pokrowca.
Pokrowiec został wyposażony w zapięcie bryloczkowe, dzięki czemu ściereczkę możemy podpiąć zarówno do aparatu jak i np. kluczy.
Co więcej ściereczka została specjalnie zabarwiona na kolor szary odpowiedniej gradacji, tak by umożliwić właściwe ustawienie balansu bieli. Dzięki temu oprócz standardowej funkcji ściereczka spełnia również zadanie szarej karty.
Materiał został tak dopasowany, że ściereczka odbija 18% padającego światła,powodując powstawanie średniej szarości, która jest kolorem mieszczącym się dokładnie w połowie pomiędzy czernią a bielą, co pozwala na prawidłowy pomiar ekspozycji.
Microfab jest znakomitą ściereczką do czyszczenia wszystkich części optycznych twojego aparatu, kamery, telefonu, teleskopu, okularów, lornetki, monitorów LCD oraz innych rozmaitych produktów. Ściereczki są zrobione z bardzo wytrzymałych i chłonnych mikrowłókien, które są niezwykle wytrzymałe i delikatne. Największą zaletą ściereczek Microfab jest to, iż wyłapują nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, nie pylą, nie rysują i nie pozostawiają smug ani kłaczków. Usuwają kurz, tłuszcze i inne substancje o konsystencji ciągliwej nie pozostawiając żadnych śladów użycia. Ściereczka Microfab to niezbędny element, który umożliwi Państwu utrzymanie sprzętu optycznego w czystości.

Zestaw jest dostępny w trzech kolorach pokrowca: niebieskim, zielonym oraz czarnym.
Po zakupie prosimy o informację, jaki kolor Państwo wybierają, w przeciwnym razie kolor zostanie wybrany losowo.

Stosowanie ściereczki jak szarej karty:
Ściereczkę umieszczamy obok obiektu, który fotografujemy. Istotne jest to, aby fotografowany obiekt i ściereczka podlegały temu samemu oświetleniu.
Następnie mierzymy punktowo światło na szarej karcie, przyciskamy spust migawki do połowy, usuwamy szarą kartę z ekspozycji i wyzwalamy migawkę. W ten właśnie sposób aparat sam dobierze prawidłowe parametry ekspozycji.
Specyfikacja:
Rozmiar pokrowca: 70x54mm
Rozmiar ściereczki: 190x190mm

Materiał:
ściereczka - Lycra
Pokrowiec - Neoprene
Nr. identyfikacyjny produktu: 799231 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/02/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 06/04/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Ściereczka do optyki + Szara karta

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm