Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Torba Adventure 25
Torba Adventure 25
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Torba Adventure 25

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Opis produktu

Torba Adventure 25

:
Drodzy Państwo ! Torba fotograficzna to podstawowy element wyposażenia każdego posiadacza aparatu, który będzie służył Państwu przez wiele lat, dlatego nie warto oszczędzać na tym produkcie i wybrać możliwie najlepszą torbę
w rozsądnej cenie. Jeśli kupili Państwo aparat za kilka tysięcy złotych, to nie warto oszczędzać na torbie. Tańsze produkty, o podobnym wymiarze, sprzedawane za ok 40-60zł są gorszej jakości, wykonane ze słabszych materiałów, przez co są dużo gorszym zabezpieczeniem dla sprzętu fotograficznego, nie wspominając już o wyglądzie zewnętrznym torby, estetyce i ergonomii.

Firma MATIN jest jednym z czołowych producentów specjalistycznych akcesoriów fotograficznych na światowym rynku.

Torby fotograficzne tej firmy łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, jakich nie posiadają inne torby dostępne na europejskim rynku. Rewelacyjny design, pełna ergonomia użytkowania oraz niezwykła jakość wykonania to tylko niektóre z wielu zalet wyróżniających torby firmy MATIN spośród innych. Torby te są jedne z najlepszych na światowym rynku, szczególnie popularne w USA oraz Australii. Co więcej są to produkty, które cechuje najlepszy współczynnik proporcji ceny do jakości. O najwyższej jakości toreb świadczy, aż 5 lat gwarancji oraz zdjęcia, pokazujące design torby.

Torby Serii ADVENTURE jak sama nazwa wskazuje są skierowane dla osób podróżujących, wykonujących zdjęcia w plenerze, fotografujących przyrodę, krajobrazy, jak również osób, których nieodłącznym towarzyszem rodzinnych wycieczek jest sprzęt fotograficzny. To torba przeznaczona dla profesjonalistów, jak również fotoamatorów, którzy szukają produktów najwyższej jakości.
Torba posiada dwie wkładki poliuretanowe, wyłożone bawełną, z pełną regulacją położenia umożliwiające dowolną aranżację wnętrza torby i gwarantujące bezpieczeństwo i stabilne zamocowanie sprzętu. Uwaga, wkładki posiadają dodatkowo skrzydełka gwarantujące lepsze dopasowanie i zabezpieczenie sprzętu, niż zwykłe torby fotograficzne.

W zestawie dwa paski:

Pierwszy pasek naramienny wykonany z materiału wielokrotnie powlekanego oraz częścią ze świńskiej naturalnej skóry wyłożonej wewnątrz pianką poliuretanową. Pasek o długości regulowanej od 90cm do 135cm

Drugi pasek (ROZWIĄZANIE INNOWACYJNE) pozwalający na zamocowanie torby wokół tali, na zasadzie paska do spodni. Pasek wraz z częścią mocującą posiada regulację długości od 60cm do 110cm.

Torba posiada również profilowaną rączkę.
(Zobacz więcej)
Nr. identyfikacyjny produktu: 799291 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 22/01/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 06/04/2014
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Torba Adventure 25

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę