Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Ploter tekstylny - Mimaki JV33-260
Ploter tekstylny - Mimaki JV33-260
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Ploter tekstylny - Mimaki JV33-260

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Opis produktu

Ploter tekstylny - Mimaki JV33-260

:
Jako następcę jednej z najlepiej sprzedających się na rynku reklamowym drukarki wielkoformatowej JV3-250SP Mimaki wprowadza bardziej nowoczesny model JV33- 260.

Maszyna ta jest przystosowana zarówno do druku atramentami solwentowymi jak i tymi na bazie wodnej (np. sublimacyjnymi).

Mimaki JV33 jest w standardzie wyposażona w nowy system AMF (automatic media feeder) zapewniający kontrolę napięcia mediów na całej szerokości 2,6m druku. Nawet drukując na mediach w ciężkich rolach do 100kg uzyskuje się super wysoką jakość wydruków.

Dodatkowo maszynę wyposażono w funkcję print assist do druku po obu stronach mediów. Umożliwia ona bezkrawędziowy druk podczas obustronnego druku na mediach transparentnych, który można oglądać bez podświetlenia w dzień lub z podświetleniem nocą, do produkcji bardzo nasyconych wydruków.

Koszty druku można mocno zredukować dzięki zastosowaniu nowego systemu zasilania firmy Mimaki MBIS z 2 litrowymi zasobnikami.

Bardzo wysoka jakość druku nawet w szerokości 260cm dzięki zastosowaniu druku zmienną wielkością kropli i maksymalnej rozdzielczości do 1440dpi

Nowy system zasilania atramentem z 2 litrowych zasobników MBIS oferuje znaczne oszczędności kosztów atramentu (opcja)

Funkcja Mimaki print assist do precyzyjnego druku po obu stronach mediów

Wysoką jakość druku zapewnia kontrola napięcia mediów i stabilizacja ich prowadzenia (AMF+zwijarka do ciężkich rolek) sprawdzające się nawet przy druku na ciężkich mediach lub długich rolkach.

System ciągłego zasilania Mimaki UISS (Uninterrupted ink Supply System) do nieprzerwanej pracy dzięki automatycznej wymianie kartridży

3 typy atramentów charakteryzujących się wysoką gęstością koloru do produkcji wydruków o nasyconych kolorach: atrament do sublimacji Sb52, atrament solwentowy SS21 i atrament eco-solwentowy ES3.
(Zobacz więcej)
Nr. identyfikacyjny produktu: 377450 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 08/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 27/06/2014
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Ploter tekstylny - Mimaki JV33-260

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę