Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Ploter tekstylny Mimaki JV33 A sublimacja ( )

Ploter tekstylny - Mimaki JV33 A sublimacja
Czas dostawy: na zamówienie Produkt niedostępny
Opis produktu

Ploter tekstylny - Mimaki JV33 A sublimacja

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 377453
Mimaki JV33-A to ploter z rodziny JV33 łączącej wysoką jakość druku z przystępną ceną przeznaczony do sublimacji. Drukarka ma możliwość druku atramentami sublimacyjnymi i wodnymi w jakości do 1440 dpi sześcioma kolorami dla lepszej reprodukcji kolorów.

Mimaki JV33-A zaopatrzono w nowoczesne głowice zapewniające lepszą jakość druku w trybie 4-kolorowym z prędkością druku ok. 30% większą w porównaniu do poprzednich ploterów sublimacyjnych. Nowa seria posiada system ciągłego podawania atramentu UISS (Uninterrupted Ink Supply System) co dodatkowo przyspiesza druk i ułatwia obsługę ploterów.

Plotery Mimaki JV33-A są wyposażone w grzałki podgrzewające media przed drukiem, podczas druku oraz dosuszające po zadruku. Do wyposażenia standardowego również należy zwijarka mediów.

Nowością jest możliwość sterowania drukarkami w hybrydowym środowisku operacyjnym systemów Windows i MAC.

Dostępne szerokości druku to 1361 mm i 1610 mm.
Kategoria: Maszyny i urządzenia > Maszyny drukarskie > Inne maszyny drukarskie

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm