Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
mechical Zwijarka
mechical Zwijarka
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

mechical Zwijarka

  • Czas dostawy:20 dni
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

mechical Zwijarka

:
Opis produktu
1.w w11 jest najnowsza ewolucja tradycyjnej trzy podwójne rolki szczypta maszyny do gięcia tablic. Został on zaprojektowany w celu pokrycia potrzeb wytwórni: wytrzymałość, łatwość obsługi i wszechstronność. Doświadczenie Jugao w wytwarzających ciężkich i super ciężkich maszyn ciężarowych stosuje się do konstrukcji serii w11 rolek płyt.
Seria 2. w11 jest najbardziej precyzyjna maszyna 3-roll w swojej kategorii. Konstrukcja rgs zmniejsza do minimum odległości pomiędzy punktami gięcia gwarantujące większą dokładność gięcia.
System nośny 3. Mks, zawierające 4 niezależne łożyska dla każdej rolki gięcia jest standardową cechą w11. To gwarantuje większą niezawodność (wyższe zdolności do absorpcji obciążenia) i zwiększa zakres przechylania rolki boczne, co powoduje większą wszechstronność, gdy toczenia stożków.
4.w Ultra szerokie wsparcie roll z układu smarowania jest zamontowany w slajdach liniowych celu zapobiegania zużycia.
5.Another ważnym elementem standardowym, aby zwiększyć uniwersalność maszyny jest przedłużenia osi rolki pozwalające matryce do zamontowania zginać profil i fajkę.
6.Okres maks. moc obrotowa jest gwarancją najwyższej torque w11 za toczenia i prędkości, dostępne bez straty energii, ponieważ wszystkie trzy rolki są napędzane niezależnie przez węglowo-silniki i skrzynie biegów, połączone bezpośrednio z wałów rolek.

Wideo

Nantong Jugao Machinery Co, Ltd jest profesjonalnym blachy w maszyny przez wiele lat. Jesteśmy ekspertem w produkcji gilotyny hydrauliczne, prasy krawędziowe, toczenia maszyny, hydrauliczne hamulce, PAN, pracownik żelaza, prasę hydrauliczną, Naciśnij przycisk POWER, nacinania maszyny. Jesteśmy szczere do współpracy na dłuższy okres. Nie wahaj się z nami skontaktować

Słowa klucze: Zwijarka , mechical Zwijarka , płyta rolki
Nr. identyfikacyjny produktu: 1794590 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 24/03/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 25/03/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

mechical Zwijarka

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę