Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Ciagniki POL-MOT FOTON
Ciagniki POL-MOT FOTON
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Ciagniki POL-MOT FOTON

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Ciagniki POL-MOT FOTON

:
Firma Pol-Mot Warfama S.A. w swojej ofercie sprzedaży posiada szeroką gamę ciągników o mocy od 60 do 90 KM, importowanych z Shandong Foton Heavy Industries Co.Ltd /Weifang w Chinach. Ciągniki mają homologację europejską i wyposażone są w silniki Perkins, wszystkie oferowane modele posiadają napęd na przednią i tylną oś.


Ciągnik Foton to doskonały wybór dla rolników ceniących wygodę, niskie koszty eksploatacji i wydajność w każdych warunkach. Wygodę zapewnia obszerna kabina wyposażona w ogrzewanie i klimatyzację z dogodnie rozmieszczonymi urządzeniami sterowniczymi. W ciągnikach zastosowano oszczędne silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa. W połączeniu z dobrze wysto-pniowaną skrzynią biegów ciągnik jest niezrównanym partnerem w pracach polowych i transportowych. Wyposażenie w napęd osi przedniej oraz hydrostatyczny układ kierowniczy zapewnia lepsze wykorzystanie mocy silnika oraz ułatwia manewrowanie, zwiększając tym samym wydajność pracy.


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: Sterowanie hamulców powietrznych przyczep, zaczep transportowy górny i dolny, zaczep rolniczy, zaczep przedni, reflektory robocze w dachu kabiny przednie i tylne, klimatyzacja, obciążniki przednie i tylne, dwusekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (4 szybkozłącza), błotniki kół przednich.
Nr. identyfikacyjny produktu: 408544 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/01/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 31/07/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Ciagniki POL-MOT FOTON

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm