Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Opryskiwacze zawieszane SERII PERKOZ
Opryskiwacze zawieszane SERII PERKOZ
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Opryskiwacze zawieszane SERII PERKOZ

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Opryskiwacze zawieszane SERII PERKOZ

:
PERKOZ 400L, 600L, 800L, 1000L i 1200L - to seria opryskiwaczy zawieszanych, przeznaczona głównie dla gospodarstw małych i średnich.

Do budowy tych opryskiwaczy użyto podzespołów najwyższej jakości pochodzących z Włoch i USA, dzięki czemu powstał opryskiwacz spełniający wysokie wymagania nowoczesnego rolnictwa. Konstrukcja OPRYSKIWACZY PERKOZ jest trwała, niezawodna w działaniu oraz prosta w obsłudze.
Opryskiwacze PERKOZ posiadają trwały i estetyczny, z dużym, wygodnym wlewem polietylenowy zbiornik wraz ze zbiornikiem do mycia rąk. Do opryskiwaczy tych proponujemy pompy produkcji włoskiej o wydajności: 75 L/min, 85L/min., 100L/min., 110L/min., 132L/min, 170 L/min i 177 L/min. Istnieje też możliwość zamontowania pompy polskiej o wydajności 90 L/min. Opryskiwacze te wyposażamy w zawory sterujące tradycyjne tj. manualne, stałociśnieniowe proporcjonalne, elektryczne lub komputerowe.

Posiadamy rodzaje belek opryskowych:

• belka opryskowa składana ręcznie z samopoziomowaniem (belki od 14m) lub bez samopoziomowania (w opcji do belek 10m i 12m), podnoszona ręcznie (oprócz belek 18m i 20m) lub hydraulicznie. Na wężu lub rurce kwasówce. Oprawy z filterkami i zaworkami antykropelkowymi: pojedyncze na wężu i wielopozycyjne na kwasówce, jeden komplet dysz. Szerokość robocza belek opryskowych to:10m, 12m,14m, 15m, 16m, 18m, 20 metrów.
• belka opryskowa podnoszona i składana hydraulicznie z samopoziomowaniem i korpusami wielopozycyjnymi na rurkach kwasówkach. Szerokość robocza belek opryskowych to:10m, 12m,14m, 15m, 16m, 18m, 20 metrów.
Opryskiwacze można doposażyć w: zewnętrzny rozwadniacz środków chemicznych, znacznik pianowy, oświetlenie do jazdy po drogach publicznych, urządzenie do zasysania wody (wąż 5m), hydrauliczne dopasowanie samopoziomowania do skłonów - sterowanie z ciągnika (do belek rozkładanych ręcznie), dyszę do płukania zbiornika, wałek przegubowo-teleskopowy (WOM).
Nr. identyfikacyjny produktu: 261584 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 31/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 03/08/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Opryskiwacze zawieszane SERII PERKOZ

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm