Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
POMPA DO GNOJOWICY TYP WM-60 Z NAPĘDEM WOM
POMPA DO GNOJOWICY TYP WM-60 Z NAPĘDEM WOM
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

POMPA DO GNOJOWICY TYP WM-60 Z NAPĘDEM WOM

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

POMPA DO GNOJOWICY TYP WM-60 Z NAPĘDEM WOM

:
Pompy typu WM - 60 są to pompy o swobodnym przepływie z wirnikami otwartymi mającymi kombinowaną wysokość łopatek, w związku z czym przeznaczone są do pompowania cieczy zawierających dużą ilość zanieczyszczeń włóknistych pochodzenia roślinnego jak również zanieczyszczeń pochodzenia mineralnego np. odłamki betonu, kamienie itp. o wielkości ziaren do 50 mm.

Mogą być stosowane do pompowania gnojowicy, ścieków komunalnych, szlamu w zbiornikach wodnych, odwadniania wykopów budowlanych itp. jak również do czystej wody. Dopuszczalne zanieczyszczenie pompowanej cieczy wynosi 8% SM
(SM - zawartość suchej masy)

W zależności od przeznaczenia i potrzeb stosuje się fabrycznie cztery średnice wirników, przez co otrzymujemy cztery różne parametry ciśnienia i wydatku cieczy tłoczącej od przetaczania do deszczowania włącznie. Ma to duże znaczenie przy zagospodarowaniu gnojowicy. Daje to również możliwość podłączania ciągników o różnej mocy począwszy od ciągnika URSUS C-330 do ciągników o mocy 80 KM.

Gwarantujemy bardzo dobre podsysanie średnio gęstego medium z głębokości do 4 m, po wcześniejszym kilkuminutowym zmiksowaniu tym samym agregatem, a w przypadku większych głębokości medium powinno być rzadkie. Należy stosować kosze ssawne o dużej przepustowości zanieczyszczeń włóknistych i ciał stałych.

Położenie węża ssawnego na piaszczystym dnie zbiornika spowoduje wymycie dna (lej) na wskutek dużego poboru płynu i poprzez to podsysanie ciał stałych.
Zalecana średnica węża ssawnego - fi 110 mm
W cenie pompy jest doradztwo (dobór pompy), dowóz na miejsce do klienta, instruktaż i uruchomienie agregatu w istniejącej instalacji, jeśli taka istnieje.
Nr. identyfikacyjny produktu: 254721 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 19/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 31/07/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

POMPA DO GNOJOWICY TYP WM-60 Z NAPĘDEM WOM

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm