Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
słonecznikowy, olej sojowy
słonecznikowy, olej sojowy
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

słonecznikowy, olej sojowy

  • Minimalna ilość:25 jednostek
  • Czas dostawy:3 tygodnie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

słonecznikowy, olej sojowy

:
Jesteśmy Belgijska firma działająca w Kamerunie do wytwarzania produktów żywnościowych otrzymywanych oils.We Jakości Wyrafinowana rośliny jadalne i deodorowany i oleju z nasion roślinnych. Produkujemy zarówno surowego i rafinowanego oleju słonecznikowy, olej sojowy, olej palmowy, olej rzepakowy, olej palmowy. My nie sprzedajemy na cif i fob konkurencyjnych cenach. Nasz pakowanie odbywa się w butelkach pet o 1,2,3,5 litrowe butelki, kanistry z 10-25Liter plastiku i Kontenery blaszane, także pakowanie w zbiornikach Flexi i litrowych beczkach. Nasze oleje rafinowane nadają się do spożycia przez ludzi i certyfikat kontroli przed wysyłką. Oferujemy bezpłatne próbki do kupującego w celu potwierdzenia quality.We czekamy do długoterminowego handlu i mamy gotowy zdolność produkcyjną 1300mt. i jesteśmy gotowi do posiadania umowy na 5 lat

Ziarna kawy

Kawa jest jednym z najbardziej nienotowanych surowców rolnych na świecie. Jest to jeden z najbardziej spożywanych napojów na świecie i cieszy wszystkich kulturach, prawdopodobnie dlatego, że działa pobudzająco na ludzi z powodu jego zawartości kofeiny.

Ziarna kawy

Jagody kawy, które zawierają ziarno kawy, są wytwarzane przez kilka gatunków e wiecznie tulejkę rodzaju Coffea. Dwa najczęściej uprawiane są również najbardziej cenionych "Coffea Arabica" i wytrzymalsze "Coffea canephora".

Wysokiej jakości kawy, że jesteśmy w stanie zaoferować pochodzi z dwóch największych producentów kawy na świecie - Kamerun.

w przypadku Kamerunu bezpośrednio poprzez "handel" jest właścicielem produktu, w przypadku Kolumbii przez producentów kawy i eksporterów tego produktu.

ziarna kakaowego

Cocoa, zwany także Cacao, jest suszone i pełni fermentowana tłuste nasienie Theobroma cacao drzewa, z którego masy kakaowej i masła kakaowego są wyodrębnione. Są one podstawą czekolady i Theobroma słowo tłumaczy się "pokarm bogów".

Pochodzenie produktu jest Kamerun. Jesteśmy w stanie zaoferować ten produkt w ziarna i proszek. Suchy proszek przez mielenie ziaren kakao i masło kakaowe, usuwając z ciemnymi, stałych gorzkiego kakao.


Soja

Soi, że są w stanie zaoferować pochodzi z dwóch największych producentów soi w soi stosuje się w różny sposób i jest używany przez ludzi i zwierzęta podobne. Jego olej jest pobierany i jest zatrudniony w produkcji mleka sojowego. Również dużo sztucznego "sobowtóra" żywności opiera się na soi oraz w najbliższych latach znacznie więcej soi będą produkowane i spożywane. world - pochodzenie Kamerun, którzy razem wytwarzają około 45% światowej produkcji, czyli ok. 112 milionów mt rocznie.
Słowa klucze: cukier , olej rzepakowy , olej słonecznikowy , soyeans olej , łapówka
Nr. identyfikacyjny produktu: 1471121 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 20/08/2013
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 27/02/2015
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

słonecznikowy, olej sojowy

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę