Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Orzechy włoskie
Orzechy włoskie
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Orzechy włoskie

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Orzechy włoskie

:
Od strony żywieniowej orzechy włoskie są cenne z uwagi na obecność nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), których organizm ludzki nie wytwarza. Doskonałym ich źródłem są właśnie orzechy. NNKT są materiałem wyjściowym do produkcji hormonów tkankowych, odpowiedzialnych za wiele funkcji tkanek i narządów, między innymi zapobiegają zakrzepom krwi i nadciśnieniu, zwiększają ukrwienie serca oraz gwarantują prawidłową dystrybucję cholesterolu w organizmie. Stwierdzono również, że tłuszcze zawarte w orzechach włoskich mają zdolność obniżania poziomu metabolitów, powstałych w przemianach estrogenów, zwiększających ryzyko nowotworu piersi.

Prawdą jest, że wprowadzenie do diety orzechów włoskich wiążę się z dostarczaniem organizmowi zwiększonej porcji energii. Dlatego konieczne jest zmodyfikowanie jadłospisu w kierunku zastąpienia tłustych produktów zwierzęcych rozsądnymi ilościami produktów roślinnych zawierających zdrowszy tłuszcz - nieniosący za sobą niebezpieczeństwa otyłości, a mogący przynieść znaczny efekt zdrowotny. Orzechy włoskie są źródłem wapnia, magnezu i fosforu, jak również miedzi - niezbędnej w czynnościach krwiotwórczych organizmu, odpowiadającej za właściwą strukturę kolagenu (zapewnienie jędrności), syntezę barwnika skóry i włosów.
Nr. identyfikacyjny produktu: 148380 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 27/11/2008
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 29/07/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Orzechy włoskie

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę