Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Torby Mrówka - Mix
Torby Mrówka - Mix
8 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Torby Mrówka - Mix

  • Minimalna ilość:2 400 jednostek
  • Czas dostawy:na zamówienie
8 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Torby Mrówka - Mix

:
Torba Saszetka DuŻa: Długość torby 45 cm, szerokość średnio 35 cm.
super fajna torba firmy MrÓwka. Fabrycznie nowa, odlotowa, wytrzymała i fajowa :-) Wykonana z bardzo dobrej jakości materiału, zamykana na zamek, w środku znajduje się mała kieszonka, w której ukryjesz swoje skarby. posiada dwa uchwyty zamiast paska, które można założyć na ramię.
torba Saszetka MaŁa: Wymiary torby: długość 35 cm, szerokość 28 cm, szerokość z boku 13 cm. W środku torby znajduje się duża kieszonka z siateczki. Torba zamykana jest na zamek, dodatkowo na jeden guzik - nap. Na zewnątrz torby jest mała odpinana kieszonka. Można ją odłączyć i nosić jako osobną torebkę-szaszetkę na szyi.
pasek od torby jest regulowany - od 82 cm do 160 cm. Pasek można całkowicie odpiąć. Torba wykonana jest z usztywnianego materiału.

torba Klapa: Wymiary: szerokość 40 cm, wysokość 33 cm, szerokość z boku (grubość torby) 16 cm. Uchwyt torby stanowi pasek - którego długość jest regulowana i wynosi od 58 cm do 115 cm. Komora główna zamykana jest na zamek. W środku znajduje się mała kieszonka na drobiazgi. Na zewnątrz torba ma jedną kieszeń zamykaną na pojedynczy rzep (kieszeń ta znajduje się pod klapą). Po bokach torba ma dwie mniejsze kieszonki (nie są one zabezpieczone żadnym zamknięciem). Torba wykonana jest z grubej bawełny.

torba Paski:wymiary torby:wysokość 44 cm, szerokość 43 cm, szerokośc torby (i szerokość paska) 16 cm. Pasek ma długość 120 cm. W środku torba ma dwie kieszonki - jedną większą z siateczki, drugą troszeczkę mniejszą - obie zamykane na zameczek.

na zewnątrz torba ma również dwie kieszenie - po obu stronach - z tyłu kieszonka zamykana jest na mały rzep, z przodu torba ma kieszeń zamykaną na zameczek.


Nr. identyfikacyjny produktu: 139661 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 18/11/2008
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 01/06/2016
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Torby Mrówka - Mix

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę