Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Oszczędzacz paliwa Fuel Power Assistan ( )

Czas dostawy: 1 dzień Produkt niedostępny
Opis produktu

Oszczędzacz paliwa Fuel Power Assistan

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 3551115
Kupuj urządzenie pomagające zaoszczędzić na paliwie, Fuel Power Assistant, w najlepszej cenie. Dzięki nowemu Fuel Power Assistant możesz oszczędzić od 10 do 30% paliwa w swoim samochodzie, dzięki jego kondensatorowi elektrolitycznemu.

Fuel Power Assistant może magazynować i aktywować elektryczność w każdym momencie. Elektryczność i wszystkie elektroniczne części twojego samochodu zależą od warunków podróży, użycia urządzeń multimedialnych i jakichkolwiek elektronicznych części silnika.

Fuel Power Assistant stabilizuje niniejszą energię, zabezpieczając przed niepotrzebnymi jej wzrostami, i stosuje ją wyłącznie, gdy jest to konieczne. Fuel Power Assistant jest niezwykle opłacalny, pomagając oszczędzić od 10 do 30% paliwa. Fuel Power Assistant jest łatwy do zainstalowania i nie będziesz potrzebować pomocy mechanika. Podłącz go jedynie do zapalniczki samochodowej, aby zacząć oszczędzać na benzynie.

Rezultatem jest wydajniejsze i kompletniejsze spalanie paliwa, polepszenie jego zużycia i czystsze emisje. Dzięki Fuel Power Assistant oszczędzisz pieniądze, a także będziesz chronić środowisko!

Charatkerystyka:Dzięki Fuel Power Assistant możesz zaoszczędzić ponad 30% na paliwie

Czystsze, wolne od zanieczyszczeń emisje

Prosty i jednolity

Kompatybilny z każdym pojazdem

Fuel Power Assistant przedłuża życie baterii. Fuel Power Assistant jest ekologiczny, ponieważ dba o czystsze środowisko.


Przedstawiamy ci najlepszy internetowy wybór pomagających zaoszczędzić na paliwie urządzeń, w najlepszej cenie.

www.fuelpowerassistant.com

Ceny obowiązujące dla specjalnych warunków Pakietu dla hurtowników BigBuy.
Słowa klucze: Fuel Power Assistant , energooszczędny , ogranicz emisje Kategoria: Silnik > Pozostałe samochody i pojazdy

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę