Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
M-CR503 (Melody Music)
M-CR503 (Melody Music)
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

M-CR503 (Melody Music)

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Opis produktu

M-CR503 (Melody Music)

:
Jego kompaktowe wymiary zachwycą każdego, a jednocześnie pozwolą dopasować go do wnętrza Swojego domu. Jego elegancka aluminiowa obudowa z błyszczącym czarnym frontem śmiało może uchodzić za jeden z najpiękniejszych na świecie elementów systemu Hi-Fi. Wygląd, to jednak nie najważniejsza cecha tego urządzenia. Stworzono go przede wszystkim po to, aby cieszyć się doskonałym dźwiękiem, pochodzącym z tego genialnego urządzenia.

Melody Music pozwoli Ci słuchać niemal wszystkiego. Bezpośrednie, cyfrowe wejście przez port USB, do iPoda lub iPhone, przekazuje czysty sygnał audio bezpośrednio z przenośnego urządzenia do wysokiej jakości audiofilskich obwodów Melody Music. "Music" posiada również gniazdo M-XPort, które umożliwia odtwarzanie muzyki przechowywanej na komputerze, przy użyciu opcjonalnego odbiornika fal Bluetooth RX101. Jak można było oczekiwać od członka rodziny Marantz, do czynienia mamy również z najwyższej klasy napędem CD, który odczytuje płyty CDR/RW oraz zawarte na nich formaty takie jak MP3 czy WMA. Natomiast Tuner z funkcją programowania do 50 stacji radiowych, dodatkowo rozszerza możliwości muzyczne tego urządzenia.
(Zobacz więcej)
Nr. identyfikacyjny produktu: 787619 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 21/10/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 28/02/2014
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

M-CR503 (Melody Music)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm