Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kasa fiskalne Sharp er-a227p
Kasa fiskalne Sharp er-a227p
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kasa fiskalne Sharp er-a227p

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kasa fiskalne Sharp er-a227p

:
Mała i lekka kasa, współpracująca z komputerem, wagą lub czytnikiem kodów kreskowych. Prosta obsługa, automatyczne wciąganie papieru, podnoszą komfort pracy.

Kasa wyróżnia się możliwością zasilania z różnych źródeł energii. Standardowym wyposażeniem kasy jest zasilacz sieciowy. Wbudowany akumulator pozwala na pracę urządzenia w trakcie braku lub zaniku zasilania zewnętrznego. Ponadto kasa może być zasilana przy pomocy specjalnego kabla z akumulatora samochodowego (12V).

Zastosowana szybka drukarka termiczna i dobrej jakości klawiatura zapewniają cichą i wygodną pracę nawet przy wzmożonym natężeniu ruchu. Zaimplementowane oprogramowanie umożliwia wykorzystanie bogatej gamy użytecznych funkcji kasy takich jak: pełną obsługę opakowań zwrotnych, udzielanie rabatów, sprzedaż artykułów ważonych lub mierzonych, płatność gotówką, czekiem, kredytem czy możliwość sprawdzania cen towarów bez sprzedaży.

W programie kasy są również istotne funkcje usprawniające pracę kasjera: sprzedaż natychmiastowa, klawisz STORNO do anulacji bezpośrednich, pośrednich lub całego paragonu. Podsumowanie rachunku i podanie kwoty od klienta usprawnia proces sprzedaży poprzez automatyczne wyliczenie reszty. W przypadku nieprowadzenia rejestracji na kasie kasa w chodzi w stan uśpienia co pozwala na oszczędność energii.

Wbudowana stacyjka ogranicza dostęp do funkcji kasy osobom nieupoważnionym. Urządzenie posiada funkcję przypominania użytkownikowi o przeglądzie okresowym.

Opcjonalnie kasa może zostać wyposażona w torbę do jej przenoszenia, kabel do zapalniczki samochodowej, folię ochronną na klawiaturę i szufladę zewnętrzną.

Kasa przystosowana jest do obsługi waluty Euro.

Zastosowanie - dzięki swym małym gabarytom kasa idealnie się sprawdza w kioskach, punktach usługowych, barach, dyskotekach. Kasa użytkowana jest również w sprzedaży mobilnej ( busy, handel obwoźny) gdzie zasilana jest najczęściej poprzez kabel do zapalniczki samochodowej.
Nr. identyfikacyjny produktu: 835916 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/03/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 04/12/2013
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kasa fiskalne Sharp er-a227p

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm