Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kasa fiskalne Sharp er-a457p
Kasa fiskalne Sharp er-a457p
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kasa fiskalne Sharp er-a457p

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kasa fiskalne Sharp er-a457p

:
Systemowa kasa fiskalna Sharp ER-A457P jest wysokiej jakości, w pełni programowalną kasą, posiadająca ergonomiczną, niezwykle trwałą klawiaturę, zapewniającą wysoki komfort pracy, oraz łatwość i szybkość obsługi.

Kasa może pracować samodzielnie lub w połączeniu z komputerem, skanerem lub wagą. Jest to doskonała propozycja dla klientów planujących stopniową komputeryzację systemu sprzedaży. Dwie opcje rozszerzenia pamięci RAM poszerzającą bazę artykułów do 60.000 kodów PLU oraz możliwość konfiguracji funkcji kasy pozwalają na optymalne dostosowanie jej możliwości do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki każdej placówki handlowej.

Wyposażona jest w bardzo szybką, cichą drukarkę termiczną, która zapewnia duży komfort pracy, a wysoka jakość mechanizmu drukującego, długą bezusterkową eksploatację. Duża liczba klawiszy bezpośrednich (standardowo 20 z możliwością rozszerzenia do 35) przyśpiesza obsługę klientów, umożliwia szybki dostęp, zarówno do grup towarowych jak i towarów.

Oprogramowanie kasy pozwala na generowanie unikalnych raportów, co pozwala na obsługę kart stałego klienta z możliwością odpowiedniego rabatowania. Kasa informuje nas, które towary sprzedają się słabo, w jakich godzinach jest największy ruch, jakie są rezultaty promocji, jaka jest wielkość sprzedaży do stałych klientów.

Kasa pozwala na programowanie z komputera nowych towarów, zmianę cen lub odczyt danych z kasy niezależnie od prowadzonej sprzedaży (w tle). W przypadku pracy samodzielnej, nie podłączonej do systemu kasa we własnym zakresie może prowadzić stany magazynowe sprzedawanych towarów.

Duży wyświetlacz LCD z podświetleniem operatora zapewnia bardzo dobrą kontrolę transakcji, a obrotowy wyświetlacz LED operatora zapewnia znakomitą czytelność w różnorodnych warunkach oświetlenia i usytuowania urządzenia w dowolnym miejscu. Wydajny akumulator wewnętrzny umożliwia pracę również po zaniku zasilania sieciowego.

Bogata funkcjonalność oraz bardzo szeroki zakres raportów umożliwiających pełną kontrolę personelu, magazynu oraz danych dotyczących sprzedaży czynią z tej kasy idealne narzędzie do wsparcia zarządzania każdą placówką handlową.

Kasa przystosowana jest do obsługi waluty Euro.

Zastosowanie - placówki handlowe z dużą ilością transakcji sprzedaży w ciągu dnia. Pracuje samodzielnie lub w połączeniu z komputerem, czytnikiem i wagą.
Nr. identyfikacyjny produktu: 835909 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/03/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 27/02/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kasa fiskalne Sharp er-a457p

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę