Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Bramka GSM ISDN PRI - StarGate
Bramka GSM ISDN PRI - StarGate
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Bramka GSM ISDN PRI - StarGate

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Bramka GSM ISDN PRI - StarGate

:
StarGate jest bramą VoIP/PRI - GSM/UMTS obsługującą do 32 kanałów GSM/UMTS. Jest to idealne urządzenie dla firm i korporacji, gdzie wykonywana jest duża ilość połączeń do sieci GSM/UMTS. StarGate jest również bardzo dobrym narzędziem tam, gdzie wymagana jest duża niezawodność i stabilność na styku z siecią GSM/UMTS.

Dzięki skalowalności urządzenia, StarGate można w prosty sposób dostosować do aktualnych potrzeb. Do atutów bramy StarGate należą: dostęp do sieci GSM/UMTS, dwa interfejsy ISDN PRI, interfejs VoIP, a dzięki dodatkowym aplikacjom, dostęp do szeregu dodatkowych funkcji. Kierowanie połączeń wykonywanych do sieci GSM/UMTS poprzez bramę StarGate, umożliwia znaczne obniżenie kosztów połączeń telefonicznych w firmie.

Zaawansowanemy LCR (Least Cost Router), powoduje, że połączenia zawsze są realizowane najtańszą możliwą drogą, w zależności od: godziny połączenia, prefiksu operatora, darmowych minut na kartach SIM. W przypadku wyposażenia bramy StarGate w karty VoIP, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych bramek VoIP. Dwa porty PRI instalowane w bramie StarGate powodują, że nie zachodzi potrzeba instalacji dodatkowego portu PRI w centrali ani zmiany w jej ustawieniach, wszystko jest aranżowane w bramie StarGate. SMS i Voice CallBack to rozwiązania, które umożliwiają efektywniejszą łączność z pracownikami terenowymi jak również przyczyniają się do zmniejszenia kosztów połączeń telefonicznych.
Nr. identyfikacyjny produktu: 315733 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/10/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 03/01/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Bramka GSM ISDN PRI - StarGate

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę