Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Hawk Eye
Hawk Eye
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Hawk Eye

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Hawk Eye

:
Bardzo wysoka czystość PSS pozwala na uzyskanie optymalnych warunków przesyłania sygnału.

Jeżeli izolacja nie jest spolaryzowana jej właściwości dielektryczne wprowadzają opóźnienia o wartościach zależnych od częstotliwości i poziomu każdego z sygnałów.

Analogicznie do pola magnetycznego ziemi, które powoduje, że wszystkie kompasy wskazują jeden kierunek, system AQ DBS tworzy pole elektrostatyczne wymuszające równoległe ułożenie molekuł izolacji. Dzięki temu ograniczamy nieliniowość opóźnień czasowych.

Przekłamanie informacji o podstawie czasu w cyfrowym sygnale audio noszące nazwę " rozsynchronizowania" jest podstawowym mechanizmem zniekształceń sygnału ograniczającym zrozumiałość i powodującym powstawanie drażniących wtrąceń w dźwięku.

12 V bateria umieszczona w pakiecie DBS wystarcza na wiele lat pracy. Przycisk testowy oraz dioda LED pozwala okresowo sprawdzić stan baterii.

Sztywna mikro-komórkowa pianka PE zapewnia stabilną impedancję oraz minimum odbić wprowadzających rozsynchronizowanie sygnału. Po podłączeniu DBS (2 tygodnie) normalne ograniczenia w spolaryzowaniu pianki z twardymi komórkami są eliminowane.

Bezpośrednio pokrywane srebrem wtyki RCA łączone są z kablem metodą zgrzewania prądem o natężeniu 8,000 amper co zapewnia powstanie w punktach łączenia kabla z wtykiem jednolitego stopu.

Stosując cyfrowy kabel Hawk Eye do połączeń audio należy zwrócić uwagę na strzałki wskazujące kierunek przebiegu sygnału. Sygnał Video nie jest czuły na kierunkowość.

Bardzo wysoka czystość PSS pozwala na uzyskanie optymalnych warunków przesyłania sygnału.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787590 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 31/10/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 15/10/2013
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Hawk Eye

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm