Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Converter 100 Mbps fiber optic single-mode 40Km SC to RJ45 (UF03)
Converter 100 Mbps fiber optic single-mode 40Km SC to RJ45 (UF03)
257,12 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Converter 100 Mbps fiber optic single-mode 40Km SC to RJ45 (UF03)

  • Czas dostawy:4 dni
257,12 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Converter 100 Mbps fiber optic single-mode 40Km SC to RJ45 (UF03)

:
Fast Ethernet Converter 100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optic complying with the rules 802.3, 802.3u 802.3x. Connector has UTP/STP RJ45 for 100Base-TX (auto MDI/MDIX) and SC connector for the port 100Base-FX. Allows operation in full duplex mode (200Mbps) and Half-Duplex (100Mbps). Maximum distance of 40Km/1310nm through single-mode fiber (single-mode). Fiber Optic Cable in mono-mode (SM): 8.3/125, 8.7/125, 9/125 and 10/125m. Size 97 x 70 x 25 mm. Includes power supply.
Słowa klucze: Converter 100 Mbps
Nr. identyfikacyjny produktu: 2071662 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/12/2017
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Converter 100 Mbps fiber optic single-mode 40Km SC to RJ45 (UF03)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm