Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Converter multimode fiber optic singlemode SC 100 Mbps of SM to MM (UF05-0002)
Converter multimode fiber optic singlemode SC 100 Mbps of SM to MM (UF05-0002)
357,94 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Converter multimode fiber optic singlemode SC 100 Mbps of SM to MM (UF05-0002)

  • Czas dostawy:4 dni
357,94 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Converter multimode fiber optic singlemode SC 100 Mbps of SM to MM (UF05-0002)

:
Converter singlemode (SM) to multimode (MM) Fiber Optic 100Base-FX complying with the regulations 802.3, 802.3u 802.3x. It has two fiber optic connectors type SC-duplex 100Base-FX for ports. A port is singlemode (SM - LEDs B) and another port is multimode (MM - LEDs A). Allows conversion of multimode fiber to single-mode or vice versa. It allows operation in full duplex (200Mbps) and Half-Duplex (100Mbps) modes. Optical fiber cabletica in mono-mode mode (SM): 8.3/125, 8.7/125, 9/125 and 10/125m. Fiber optic cable in multi-mode (MM) mode: 50/125, 62.5/125 and 100/140m. Size of 97 x 70 x 25 mm. It includes power supply.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Converter multimode fiber
Nr. identyfikacyjny produktu: 2326212 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 24/10/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 27/06/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Converter multimode fiber optic singlemode SC 100 Mbps of SM to MM (UF05-0002)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm