Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fast fiber optic connector SC/PC MM 62.5/125um (FM64)
Fast fiber optic connector SC/PC MM 62.5/125um (FM64)
23,28 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fast fiber optic connector SC/PC MM 62.5/125um (FM64)

  • Czas dostawy:4 dni
23,28 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Fast fiber optic connector SC/PC MM 62.5/125um (FM64)

:
Optical fiber connector that requires no advanced knowledge to the crimp of a fiber optic connector or complicated tools. The new generation fiber optic connections designed for fiber optic connections fast and secure. For inexperienced installers and fiber optics. Ideal for subscriber connections (FTTH), Data Center, Security Systems, CATV, in any application that rewant to make a secure connection optical fiber. Connectors with mechanical technology that does not require a professional team of steps to verify the connections. The installer must use a laser light source and high-precision cutting machine. To install simply insert the bare optical fiber cable in the connector, see that the light goes out, and press. You get a quality and professional result. LossInserting average less than 0.01 dB. Average return loss of 63dB. Connector SC/PC multi-mode (MM - Multi Mode) 62.5/125 microns.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Fast fiber optic
Nr. identyfikacyjny produktu: 2084709 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/05/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Fast fiber optic connector SC/PC MM 62.5/125um (FM64)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm