Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber Optic adaptator SC to LC singlemode simplex (AF51-0002)
Fiber Optic adaptator SC to LC singlemode simplex (AF51-0002)
102,04 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber Optic adaptator SC to LC singlemode simplex (AF51-0002)

  • Czas dostawy:4 dni
102,04 zł /jednostka
Opis produktu

Fiber Optic adaptator SC to LC singlemode simplex (AF51-0002)

:
Fiber optic coupler that allows the cable joint with the least possible loss. Distributors are used to facilitate weaning and rapid change. Coupler that has LC/PC connector on the front panel and connector SC/PC on the back side. Allows connection of monomode simplex cables (SM). Format to be installed in a patch panel SC connectors.

Specifications
Fiber Optic Coupler LC/PC to SC/PC. Compatible with monomode optical fiber (SM) simplex. Format to be installed in a patch panel SC connectors. Dimensions: 21 x 26 x 9 mm (width x height x depth).
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Fiber Optic adaptator
Nr. identyfikacyjny produktu: 2345565 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 05/11/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 22/04/2017
(Zobacz więcej)
 
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
 
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm