Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber Optic Cable ST/PC to ST/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL44)
Fiber Optic Cable ST/PC to ST/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL44)
7,87 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber Optic Cable ST/PC to ST/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL44)

  • Czas dostawy:4 dni
7,87 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Fiber Optic Cable ST/PC to ST/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL44)

:
Simplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). ST connector features/PC connector on one end and ST/APC at the other end. Cable verified 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding 9/125 microns (um). Total cross section of 3.0 mm cable (including fiber and kevlar yellow pod). Cable length of 3 m.
Słowa klucze: Fiber Optic Cable
Nr. identyfikacyjny produktu: 2069833 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 11/12/2017
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Fiber Optic Cable ST/PC to ST/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL44)

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę