Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber Optic Connector LC/PC Multimode simplex 2.0 mm (FM23)
Fiber Optic Connector LC/PC Multimode simplex 2.0 mm (FM23)
4,74 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber Optic Connector LC/PC Multimode simplex 2.0 mm (FM23)

  • Czas dostawy:4 dni
4,74 zł /jednostka
Opis produktu

Fiber Optic Connector LC/PC Multimode simplex 2.0 mm (FM23)

:
Fiber optic connector ready to be crimped in a fiber optic cable 2.0mm in diameter. Connector is a LC/PC multi-mode (MM) of gray. When simplex, a single connector is supplied with heat-shrink sleeve. Each connector is supplied in an individual bag with all its parts: central ferrule, connector body, sleeve for cable and heat-shrink sleeve.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Fiber Optic Connector
Nr. identyfikacyjny produktu: 2072811 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 26/04/2017
(Zobacz więcej)
 
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
 
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm