Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber Optic Connector LC/PC Singlemode 2.0 mm duplex (FM22)
Fiber Optic Connector LC/PC Singlemode 2.0 mm duplex (FM22)
12,55 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber Optic Connector LC/PC Singlemode 2.0 mm duplex (FM22)

  • Czas dostawy:4 dni
12,55 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Fiber Optic Connector LC/PC Singlemode 2.0 mm duplex (FM22)

:
Fiber optic connector ready to be crimped in a fiber optic cable 2.0mm in diameter. Connector is a LC/PC single-mode (SM) in blue. When duplex, two connectors are supplied with heat-shrink sleeves, yellow and white to differentiate each channel. Each connector is supplied in an individual bag with all its parts: central ferrule, connector body, sleeve for cable and heat-shrink sleeves.
Słowa klucze: Fiber Optic Connector
Nr. identyfikacyjny produktu: 2072812 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 19/11/2017
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Fiber Optic Connector LC/PC Singlemode 2.0 mm duplex (FM22)

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę