Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber Optic Connector ST/PC single mode of 3.0 mm (FM11)
Fiber Optic Connector ST/PC single mode of 3.0 mm (FM11)
5,73 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber Optic Connector ST/PC single mode of 3.0 mm (FM11)

  • Czas dostawy:4 dni
5,73 zł /jednostka
Opis produktu

Fiber Optic Connector ST/PC single mode of 3.0 mm (FM11)

:
Optical fiber connector ready to be crimped on a fiber optic cable 3.0mm in diameter. It is a ST/PC singlemode (SM) simplex connector. Each connector is supplied in an individual bag with all its parts: Central ferrule, the connector body and cord bushing.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Fiber Optic Connector
Nr. identyfikacyjny produktu: 2072814 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 26/04/2017
(Zobacz więcej)
 
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
 
Inne produkty Cablematic
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę