Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber optic converter 1000 Mbps RJ45 to Multimode LC 550m (UF41-0003)
Fiber optic converter 1000 Mbps RJ45 to Multimode LC 550m (UF41-0003)
815 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber optic converter 1000 Mbps RJ45 to Multimode LC 550m (UF41-0003)

  • Czas dostawy:4 dni
815 zł /jednostka
Opis produktu

Fiber optic converter 1000 Mbps RJ45 to Multimode LC 550m (UF41-0003)

:
1000Base-TX converter (UTP RJ45) to 1000Base-SX (LC fiber optic connector). IEEE802.3z complies with regulations, IEEE802.3ab, IEEE 1000Base-T and 1000Base-SX IEEE. Operating fiber MM (Multi-Mode) which allows a maximum distance of 550m to 1000Mbps, which extends the maximum distance supported by the topology limiting UTP 100m. It allows full-duplex and half-duplex. 850nm wavelength. converter Size: 94 x 71 x 26 mm. is yourMinister with external power supply of 5V.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Fiber optic converter
Nr. identyfikacyjny produktu: 2552232 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 10/01/2015
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/03/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm