Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber Optic Coupler mtrj to mtrj Multimode duplex (AF52)
Fiber Optic Coupler mtrj to mtrj Multimode duplex (AF52)
15,42 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber Optic Coupler mtrj to mtrj Multimode duplex (AF52)

  • Czas dostawy:4 dni
15,42 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Fiber Optic Coupler mtrj to mtrj Multimode duplex (AF52)

:
Optical fiber coupler that allows connection of cables with a minimum loss possible. Distributors are used to facilitate weaning and rapid change. Coupling has a Duplex MTRJ/PC connector on both ends. Allows cable splice connector based on Multi-Mode Duplex MTRJ/PC (MM) or Single-Mode (SM). Format to be installed in a patch-panel MTRJ or SC connectors.
Słowa klucze: Fiber Optic Coupler
Nr. identyfikacyjny produktu: 2072793 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 24/09/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Fiber Optic Coupler mtrj to mtrj Multimode duplex (AF52)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm