Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Fiber optic coupler SC/APC to SC/APC singlemode simplex (AF05-0002)
Fiber optic coupler SC/APC to SC/APC singlemode simplex (AF05-0002)
3,51 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Fiber optic coupler SC/APC to SC/APC singlemode simplex (AF05-0002)

  • Czas dostawy:4 dni
3,51 zł /jednostka
Opis produktu

Fiber optic coupler SC/APC to SC/APC singlemode simplex (AF05-0002)

:
Fiber optic coupler that allow the cable joint with the least possible loss. Distributors are used to facilitate weaning and rapid change. Coupler has SC/APC connectors on both sides. Allows cable connector Simplex Single-Mode (MM). Format to be installed in a patch-panel connectors SC.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Fiber optic coupler
Nr. identyfikacyjny produktu: 3351584 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 03/10/2015
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 30/04/2017
(Zobacz więcej)
 
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
 
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm