Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Gbic 1000Mbps sc Duplex Module (1310nm Singlemode 10Km) (RH92)
Gbic 1000Mbps sc Duplex Module (1310nm Singlemode 10Km) (RH92)
134,68 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Gbic 1000Mbps sc Duplex Module (1310nm Singlemode 10Km) (RH92)

  • Czas dostawy:4 dni
134,68 zł /jednostka
Opis produktu

Gbic 1000Mbps sc Duplex Module (1310nm Singlemode 10Km) (RH92)

:
GBIC expansion slots to be installed on switches that have this type of slot. This module adds a port SC Duplex Fiber Optic compatible with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet. Allowing a maximum distance of 10 km and Working at a wavelength of 1310nm and single-mode (SM). Data transmission rate of 1.25 Gb/s. Operating at 3.3V and 5.0V.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Gbic 1000Mbps sc
Nr. identyfikacyjny produktu: 2074690 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę