Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Light generator for 1550nm 1490nm 1310nm optical fiber (CT38-0002)
Light generator for 1550nm 1490nm 1310nm optical fiber (CT38-0002)
1 683,62 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Light generator for 1550nm 1490nm 1310nm optical fiber (CT38-0002)

  • Czas dostawy:4 dni
1 683,62 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Light generator for 1550nm 1490nm 1310nm optical fiber (CT38-0002)

:
Light emitting optical fiber with wavelength of 1310 nm, 1490 nm and 1550 nm. It is a compact and portable device, protected with a rubber boot to prevent strokes.

Specs
Wavelength of 1310 nm, 1490 nm and 1550 nm. Applicable to the SM and MM fiber. Type FD-LD laser. Typical Output Power: -7 dBm (single mode) and -9 dBm (multimode). Modulacion frequencies: CW, 270 Hz, 1 kHz and 2 kHz. Optical Connector: FC/PC. Auto-calibrated automatic. Backlit LCD display for night viewing. Auto power off in 10 minutes of non-use. Uses 3 AA batteries. Size: 200 x 90 x 50 mm. Supplied with padded carrying case, batteries and cleaning wands.
Słowa klucze: Light generator for
Nr. identyfikacyjny produktu: 2345716 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 05/11/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/10/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Light generator for 1550nm 1490nm 1310nm optical fiber (CT38-0002)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm