Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Mini-gbic sfp Module 10GIGABase-sr (Tx: 850nm 300m) (RH61)
Mini-gbic sfp Module 10GIGABase-sr (Tx: 850nm 300m) (RH61)
464,59 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Mini-gbic sfp Module 10GIGABase-sr (Tx: 850nm 300m) (RH61)

  • Czas dostawy:4 dni
464,59 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Mini-gbic sfp Module 10GIGABase-sr (Tx: 850nm 300m) (RH61)

:
Mini-GBIC slot or SFP (Smart Form Factor Pluggable) expansion to be installed in LAN switches that have slot Mini-GBIC or SFP for 10GBASE-SR that allow transmission of data at 10 Gigabit Ethernet.

Specifications
SFP module compatible with CISCO products 10 gigabase or GBASE. It supports up to 26 m away using FDDI fiber optic multi-mode. It supports up to 300 m farnce using optical fiber multi-mode OM3 certified to 2000 MHz/km. Format SFP (Smart Form Factor Pluggable). Mbps FDDI meets ISO 125/IEC 9314-1. Product Type XFP. It has a port 10GBASE-SR. It has a port fiber optic duplex LC 10GBASE-SR type. Wavelength of 850 nm. Transmission speed 10 Gigabit Ethernet.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Mini gbic sfp
Nr. identyfikacyjny produktu: 2070788 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 19/08/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Mini-gbic sfp Module 10GIGABase-sr (Tx: 850nm 300m) (RH61)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm